İçeriğe atla

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love

Uğur

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Anna, Hanna & Liam ve John Lundvik güzel sıralara konulmuş. Björkman onlardan birisini istiyor hissim.

Performansları izledim. Lisa yarı finalden daha iyiydi ama yine de biraz daha iyi olabilir. Nano'ya bu şarkıları vererek ziyan ediyorlar. Okuyabilecek birilerine versinler şunları lütfen. Anna iyiydi yine, pek bir değişiklik yoktu. Sadece sarı tonları azalmış ve sıcak tonlar (özellikle pembe) artmış gibiydi ışıklandırmada.

Final sıralamam da şu;

1. Anna Bergendahl
2. John Lundvik
3. Lisa Ajax
4. Nano
5. Wiktoria
6. Lina Hedlund
7. Jon Henrik
8. Arvindarna
9. Hanna & Liamoo
10. Bishara
11. Malou Prytz
12. Mohombi

İlk 3'ümden birisi kazanırsa mutlu olacağım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finale kalan şarkılar içinde sıralamam şu şekilde benim de :

1. Nano
  2. Anna Bergendahl
  3. Jon Henrik
  4. John Lundvik
  5. Wiktoria
  6. Lisa Ajax
  7. Hanna & Liamoo
  8. Malou
  9. Lina Hedlund
  10. Arvindarna
  11. Bishara
  12. Mohombi

Şarkıların yarısını sevdim, yarısını sevmedim. İlk 6'ımdan birini seçebilirler. Tüm canlı performansları izledim. En çok Nano, Anna ve Henrik ön plana çıktı bende. 

• Nano, geçtiğimiz iki yıl içinde canlı performansını biraz düzeltmiş bence, sahnelemesi çok iyi olmuş. Şarkı da çok güzel. Hold On'u çok severdim zaten, ona da benziyor baya.

• Anna'nın stüdyodaki tadı tam olarak vermiyor olsa da çok iyi bir şarkısı var. Yarışma sonrasında da açıp dinlenebilecek bir şarkı. Ama bana pek seçmezler gibi geldi, İsveç genelde nakaratı vurucu şarkıları seçiyor. 

• Henrik çok sevdiğim tarzda folk bir şarkıyla gelmiş yine, çok da iyi etmiş, keşke kazanabilse ama seçmezler muhtemelen. Ledleri çok iyi kullanmışlar.

• John Lundvik'in şarkısını ben de şaşırtıcı bir biçimde beğendim. Fakat sahnesi fazla karanlık kalmış bence, biraz daha özenebilirlerdi. The Divaz tadındaki güçlü vokalleriyle iyi bir performansı var. Kazanma şansı var.

• Wiktoria'nın şarkısını Christina Aguilera'ya ver, ağlatsın şarkıyı, tüm dünyada hit olsun. Öyle bir şarkı ama Wiktoria'ya pek gitmemiş. Sahnesini sevdim. Ses rengini ve şarkılarını sevdiğim bir şarkıcı, katılmaya devam etsin yarışmaya. Bir gün elbet Eurovision'a gidecek o da. Yalnız biraz kilo mu almış ne? Gözümden kaçmadı.

• Lisa Ajax evrim geçirmiş resmen. Ama bir olmamışlık var performansında. Yine de güzel şarkısı.

Eyyorlamam bu kadar. Kalan 6 şarkı hakkında yorum yapmak istemiyorum. Umarım Bishara ya da Hanna & Liamoo ikilisi seçilmez, kalan isimlerin de seçilme ihtimali yok zaten.

Eğlenceli bir Melodifestivalen finali bizi bekliyor. Bu sene MGP'yle çakışmaması iyi oldu, rahat rahat izleyeceğim.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...