İçeriğe atla

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love

Uğur

İsveç 2019 : John Lundvik - Too Late For Love  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Yarın 1 dakıkalık snippetler ve 30 saniyelik prova videoları gelecek. Bı sene cumartesi günleri 2:30luk versiyonlar yayımlanmayacak. Basından gelen iddialara göre ise Anna Bergendahl'ın country ezgili hareketli bir şarkısı var ve yarı finalin en iddialı ismi o. Nano'nun şarkısı 2017 şarkısına benziyor ama biraz daha dramatik. Wiktoria'nın MF'yi kazanacak iddiada değilmiş şarkısı. Mohombi için orta tempo ve sıkıcı demişler.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nano: Nano, 2017'dekine benzer bir tarzla dönmüş. Henüz nakaratı duymasak da iddialı ve ses getiren bir şarkı olduğu belli. Sanırım direkt finale çıkan isimlerden birini biliyoruz. 

Anna Bergendahl: Anna en merakla beklenen isimlerden biriydi. Hatta sıkça Melfest'i kazanabilecek potansiyeli olan bir şarkısı olduğu ve görülmemiş bir şov sergileyeceği dillendirildi. Haliyle beklenti de yükseldi. Açıkçası ortalama bir country şarkısı gibi. Hatta bana kalırsa "This Is My Life" daha güzeldi. 

Mohombi: Uluslararası ünü göz önüne alındığında Mohombi'den de beklenti oldukça yüksekti. Şarkısı hiç fena olmasa da kazanabilecek ya da doğrudan finale çıkabilecek bir güce sahip değil. 

Arja Saijonmaa: Melfest'e klasik yaşlı kontejanından gelen isimlerden biri. Ege ezgileri ile bezeli şarkısı hoş ama son sıraları aşması baya sürpriz olur gibi. 

Zeana: Bana kalırsa yarı finalin en iyi şarkısı. Hareketli ritmi ve güçlü nakaratı ile doğrudan finalde görmek isterim. Yine'de İsveç'in ikinci şansa yollamaktan başka bir şey yapmayacağına eminim. Umarım hakkı yenmez. 

Wiktoria: Geçtiğimiz yıllarda Melfest'te defalarca favori gösterilen Wiktoria nerde, şimdiki Wiktoria nerde? Yılın hayal kırıklıklarından biri. İki üç yılda bir iddiasız şarkılarla gelip, eli boş dönen Charlotte Perelli'ye benzemiş. Yine de güzel bir ballad olması ve ülkedeki popülaritesi göz önüne alındığında doğrudan finale gidip, alt sıralarda bir derece alabilir. 

High 15: Sonunculuk adaylarından bir diğeri. Bir dakikanın tamamını dinlemeye bile katlanamadım. Öyle kötü. 

Ne çok sönük ne de çok bir parlak yarı final olmuş. Sonuçlar şimdiden az buçuk belli gibi:

Direkt Final: Nano, Wiktoria 

İkinci Şans: Anna, Zeana

Mohombi ise dengeleri değiştirecek sürpriz faktörlerden biri. Bekleyip görelim bakalım. 

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim siralamam

1/Zeana:Ben bu sarkiyi cok begendim.Benfe cok basarili.İngilizce olmadigi halde cok hosuma gitti.Guzel bir show bekliyorum.

2/Nano: bir onceki sarkisinin tadinda ama sanki bu daha guzel.umarim bir patlama noktasi vardir.cunku dinlerken sadece onu aradim.1 dakikalik kisimda yoktu.

3/Anna: hos ama ikinci sansa kalmali bence.Ekstra ayilip bayilmadim.Her kesime hitap ediyor gibi bir sarki.

4/Wiktoria: guzel bir slow olmus.Hareketli sarkilar yakisiyor ama bunu da guzel soylemis.

5/High15: bu sarki bildigin in my cabana cakmasi olmus.fena degil ama cok da iyi diyemem.

6/arja: artik su yasli amca ve teyzeleri yaslilar da izlesin diye yarismalara almayin yahu.gerci beni rahatsiz etmedi sarki.hos.

7/mohombi: mohombi ve sarkilarini cok seven biri olarak hayal kirikligi.bence en kotu sarkisi olabilir.

final: Zeana/ nano

ikinci sans :anna/wiktoria

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nano: Canlı performansı gelişmemiş pek geçtiğimiz 2 yıl içerisinde. Şarkı ve koreografi de çok heyecanlandırmadı beni açıkçası.

High 15: Büyüyünce Ace Wilder olacak bunlar sanırım. Nakaratı çok zayıf kalmış.

Wiktoria: Çok sıradan bir ballad ama canlı performansıyla işi kurtaracağını düşünüyorum. Koreografiyi bunlardan çakmalamış sanırım;

Zeana feat. Anis Don Demina: Romanya ulusal final şarkılarına benziyor. Diğerlerinden farklı olması ise avantajı.

Arja Saijonmaa: Daha zayıf bir yarı finalde sürpriz yapabilirdi. Yunan ezgileri yakışmış şarkıya. Sanırım küresel ısınmayla ilgiliymiş şarkı.

Mohombi: Herkes ağır apaçi beklerken, bu geldi. Şarkıdan Hello kelimesini çıkarsan, 50 saniyeye düşecek. O 50 saniyelik kısmı hoş ama, işte...

Anna Bergendahl: Gayet hoş ama MF'yi kazanacak seviyede değil. Yine de yarı finalin en iyisi bu gibi. Koreografi bunun olmaya çalıştığı ama olamadığı şey olacak sanırım;

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Seviye geçtiğimiz birkaç seneye göre daha yüksek olmakla birlikte, MF birincisini bu yarı finalde göremedim. Dinlenemeyecek kadar kötü bir şarkı yok. Özellikle 2. şans için büyük bir yarış olacak gibi.

DTF Anna Bergendahl
DTF Wiktoria

AC Nano
AC Zeana feat. Anis Don Demina

5. Arja Saijonmaa

6. Mohombi
7. High 15

İlk tahminlerim bu şekilde. Tabii performansların tamamını görmek lazım daha iyi tahminler yapabilmek için.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1) Wiktoria – Not With Me : Çok hoş bir şarkı. Zaten bu yarı finalde çok rahat final görecektir.

2) High 15 – No Drama : Bunu finale yükselttim çünkü diğer şarkıları yükseltemezdim. Yani Eh bir şarkı. Ama çok güzel yerinde bitirmişler kesiti.

3) Mohombi – Hello : Fena değil. İkinci şansı hakediyor bence. Dinleyeceğim bir şarkı değil ama.

4) Nano – Chasing Rivers : Human söyleyecek zannettim ilk saniyelerinde. Bence eh bir şarkı

5) Anna Bergendahl – Ashes To Ashes : İnanılmaz ritimsiz bir şarkı. Yani iyi olabilecekken kulakları rahatsız edebilecek bir şarkı olmuş.

6) Zeana feat. Anis Don Demina – Mina bränder : Hiç tarzıma hitap etmiyor. Kötü

7) Arja Saijonmaa – Mina fyra årstider : Bu ne? Şarkıda ne anlatmak istemiş çok merak ettim.

Bu arada reaksiyon videonuzu izledim iyi güldürdünüz :D

Arja'nın şarkısı hakkındaki "Marş" yorumuna katılıyorum :anamoneydi:

Edit: Provaları izlememiştim bunları yazdığımda. Şimdi izledim ama fikirlerim değişmedi.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...