İçeriğe atla

Rusya 2019 : Sergey Lazarev - Scream

Uğur

Rusya 2019 : Sergey Lazarev - Scream  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Züreyfa, 44 dakika önce yazdı:

Bu adamın bir tane bile güzel şarkısını duymadım bugüne kadar. Müziğinde bir devrim falan yapmayacaksa, kazanamasın lütfen. 

sıcaksızlık eziklerinin derin soğuklarının kızıl ayazlarından anca anca ya komünist ya da konsolotatrist çıkar meydanlarda ne devrimi ayol, :amancokkotu:hazırda köpürdeyen kaymağın üstünde yağlanmak dayanılmaz kolaycılık hazzı varken.. :katiyen:daha filozof doğmaz bu gezegende. hele raşadan? bırak alla sen şu mandıra çiftliğinden yaşlı bacıları çıkarmış soğuk coğrafyayı. anca bi taty gelio gibiydi daha da başka yok.:olmazoylebisey:yapay zekanın yerini alacak dünya da kim iradesiyle ve hürriyetiyle kalacak? bence bu seneyi sistemin çarkına ithafen ülkesinde başlayan misyonuyla yarışma elemelerini yapay zeka yapsın. :dusunuyorum:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dinlediğim kısım buydu. Ve doğru bir sızıntı çünkü rus bir sayfada yayınlandıktan hemen sonra kaldırıldı. Bence şarkı belirli yerlerde yükselecek ve kontrolü eline alacak.

Zaten Sergeyin bu sene rakibi yok. Ellerindeki fırsatı iyi kullanabilecekler mi göreceğiz.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

INFE Azerbaycan'ın iddiasına göre, Sergey Lazarev'in dramatik ve sinematik bir ballad olan şarkısı Cumartesi günü tanıtılacak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...