İçeriğe atla

Rusya 2019 : Sergey Lazarev - Scream

Uğur

Rusya 2019 : Sergey Lazarev - Scream  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Züreyfa, 2 dakika önce yazdı:

Bu haberin kaynağı ne acaba? Çok düşük geldi bana da.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Haberin en sonunda yer alıyor Rusya, ayrıca %28.2 share almış. Birinci çıkmamış dahi olabilir reytinglerde.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri üyelerinden Igor Gulyaev yarı finalde hata yaparak Danimarka'yı ilk, Azerbaycan'ı son sıraya koymuş ve böylece Litvanya'nın finale çıkamamasına neden olmuş. Finalde hatasını telafi etmiş.

Litvanya yarışmanın tekrarı için EBU'ya müracaat etmeli oylar yeniden sayılmalı. Bariz usulsüzlükler var.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 28 dakika önce yazdı:

Jüri üyelerinden Igor Gulyaev yarı finalde hata yaparak Danimarka'yı ilk, Azerbaycan'ı son sıraya koymuş ve böylece Litvanya'nın finale çıkamamasına neden olmuş. Finalde hatasını telafi etmiş.

Litvanya yarışmanın tekrarı için EBU'ya müracaat etmeli oylar yeniden sayılmalı. Bariz usulsüzlükler var.

Eğer bu doğruysa Belarus ile ilgili puanlama skandalından daha vahim demektir. Zira doğrudan bir ülkenin finale çıkıp, diğerinin yarı finalde elenmesine neden olmuş. 

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 6 dakika önce yazdı:

Bunlar ortaya çıkanlar. Kim bilir önceki senelerde de bu seneki skandallar gibi ne skandallar yaşanmıştır.

Özellikle İtalya'nın halk oylarını hatalı girmek affedilir bir şey değil bence.

Biz 7 senedir interaktif yarışma düzenliyoruz, bir defa böyle bir şey yaşanmadı. Şaka gibi.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...