İçeriğe atla

Rusya 2019 : Sergey Lazarev - Scream

Uğur

Rusya 2019 : Sergey Lazarev - Scream  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Rusya düşmanlarına rağmen iyi bitirdi geceyi. Çok sevindim sonucuna ama keşke kazansaydı. Sergey yine hak ettiği bir birinciliği alamadı maalesef...

Jüri oylamasına çeki düzen getirilmesi şart artık. Bu ne böyle? Rusya'ya Belarus bile puan vermedi lan. 

Bence bir daha katılmasın. Böyle daha çok sevildi. En çok izlenen performans olacak birkaç ay sonra zaten...

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı hiçbir zaman fanların çok sevdiği şarkılardan olmadı, sanmıyorum izlenmesinin en yüksek olacağını.

2016'daki görsel şöleni tekrar tekrar görmek için bile tıklardın. O sene zaten Ukrayna-Rusya krizi sebebiyle Ukrayna'nın üstüne çok gidildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mücahit, 9 saat önce yazdı:

Rusya düşmanlarına rağmen iyi bitirdi geceyi. Çok sevindim sonucuna ama keşke kazansaydı. Sergey yine hak ettiği bir birinciliği alamadı maalesef...

Jüri oylamasına çeki düzen getirilmesi şart artık. Bu ne böyle? Rusya'ya Belarus bile puan vermedi lan. 

Bence bir daha katılmasın. Böyle daha çok sevildi. En çok izlenen performans olacak birkaç ay sonra zaten...

Belarus jürisinden Rusya'ya oy çıkmamasına imkan yok onun sebebi Belarus jürisinin yanlışlıkla gerçek oylarını açıklamasından ötürü büyük ihtimalle oylar ülkelere rastgele dağıtıldı ya da Belarus jürisinin normalde oy vermediği ülkeler arasında yeniden bir oylama yaptılar.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...