İçeriğe atla

Portekiz 2019 : Conan Osíris - Telemóveis

Uğur

Portekiz 2019 : Conan Osíris - Telemóveis  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Portekizliler Eurovision'a küstü!

Bu sene finale kalamayan Portekiz'de yarışmanın finali 552 bin kişi tarafından izlendi. RTP, %14.4 share aldı.

Geçtiğimiz yıl ülkenin başkenti Lizbon'da düzenlenen yarışmayı 1,5 milyon Portekizli izlemişti.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Telemóveis, modern müziğin sanat eseriydi. Alışılagelmiş, üretkenliği engelleyen şarkıların ve fast food popun gerçek yok edicisi olacaktı, oldu da. Conan Osiris, sanatı ve bizi kurtarmak adına kendini feda etti, ardından gelenlerle dirilecek, asla unutulmayacak. Eurovision'un yargı gününde hilecileri, komşu oylaması yapanları, fast food şarkıcıları, tamamen kariyer ve para adına şarkı yapanları yargılayacak, gerçek Eurofanlara ve sanatseverlere müzik cennetini bahşedecektir. 

• Beğendim 2
  • Beynimi Yaktın 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görkem, 5 saat önce yazdı:

Telemóveis, modern müziğin sanat eseriydi. Alışılagelmiş, üretkenliği engelleyen şarkıların ve fast food popun gerçek yok edicisi olacaktı, oldu da. Conan Osiris, sanatı ve bizi kurtarmak adına kendini feda etti, ardından gelenlerle dirilecek, asla unutulmayacak. Eurovision'un yargı gününde hilecileri, komşu oylaması yapanları, fast food şarkıcıları, tamamen kariyer ve para adına şarkı yapanları yargılayacak, gerçek Eurofanlara ve sanatseverlere müzik cennetini bahşedecektir. 

Çok doğru...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 2
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...