İçeriğe atla

Hollanda 2019 : Duncan Laurence - Arcade

Uğur

Hollanda 2019 : Duncan Laurence - Arcade  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

"Arcade" Spotify Global listesine 19. sıradan giriş yaptı.

"Soldi" ise 37. sıradan listeye giren bir diğer Eurovision şarkısı.

Eurovision 2019 şarkıları ilk kez Spotify Global listesine giriyor. Hollanda, İtalya, İsveç ve Norveç'in şarkıları yarışma öncesi Spotify global "viral" listesine girmişlerdi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

"Arcade" Spotify global viral listesinde ise 1 numarada!

Gizlenmiş İçerik

Türkiye'nin Spotify listesine hiçbir Eurovision şarkısı giremezken, Türkiye viral listesine, "Arcade" 4 numaradan giriş yaptı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2019 finali Hollanda'da 4 milyon 456 bin kişi tarafından izlendi. NPO, %75.3 share aldı.

Geçtiğimiz sene Lizbon'daki yarışmayı 3 milyon Hollandalı izlemişti. Bu sayı bu yıl yaklaşık 1,5 milyon arttı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim Loreen'den sonra en içime sinen birinci oldu diyebilirim.

Zaten öyle bir hava var gibi duruyor yazılan çizilenlerden. Eurovisionworld'ün son 10 yılın birincisi anketinde Loreen'le kapışıyorlar. Tabii Loreen geçmeli, orası ayrı.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

Benim Loreen'den sonra en içime sinen birinci oldu diyebilirim.

Zaten öyle bir hava var gibi duruyor yazılan çizilenlerden. Eurovisionworld'ün son 10 yılın birincisi anketinde Loreen'le kapışıyorlar. Tabii Loreen geçmeli, orası ayrı.

Loreen'de ayrı bir balondu ya neyse... Hadi girmeyeyim o bahse...

• Beğendim 2
  • Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...