İçeriğe atla

Hollanda 2019 : Duncan Laurence - Arcade

Uğur

Hollanda 2019 : Duncan Laurence - Arcade  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bütün analizlerim sonucunda, Hollanda'nın 600 - 700 arası bir puan miktarıyla geceyi galibiyetle sonlandıracağını tahmin ediyorum.

İkinci olarak gelecek olan ülkeler sırasıyla Rusya, Avustralya ve İsveç olacaktır diye tahmin ediyorum. En yakın rakibi Rusya ile arasındaki puan farkı 150 - 250 arası olur diye tahmin ediyorum.

Jüri ve halk birincisi haliyle bu durumda Hollanda oluyor.

Tahminlerim bu şekilde ama elbette tutmama ihtimali de her zaman var.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mücahit, 1 saat önce yazdı:

Bütün analizlerim sonucunda, Hollanda'nın 600 - 700 arası bir puan miktarıyla geceyi galibiyetle sonlandıracağını tahmin ediyorum.

İkinci olarak gelecek olan ülkeler sırasıyla Rusya, Avustralya ve İsveç olacaktır diye tahmin ediyorum. En yakın rakibi Rusya ile arasındaki puan farkı 150 - 250 arası olur diye tahmin ediyorum.

Jüri ve halk birincisi haliyle bu durumda Hollanda oluyor.

Tahminlerim bu şekilde ama elbette tutmama ihtimali de her zaman var.

Avustralya bi dahaki seneye yeritimi diye kanguru çıkartıp onunla birinciliğe oynasın ayol :ifrit:Hollanda'ya rakip olabilemek bence ona fazla Hollandaya az.

• Beğendim 2
  • Beynimi Yaktın 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 22 saat önce yazdı:

En yakın rakibi İsveç'in oranları 9'u bulmak üzere nerdeyse. Bu akşam sonrası oranlar böyle kalırsa Hollanda cidden alacak gibi. 

Hollanda bu gece, olmadı yarın, hadi olmadı Cumartesi sabahı 1'li oranlara düşerse iş bitmiş demektir, raad olun.

Beklediğimden çok erken 1'ledi. En yakın rakibinin oranları hala 7-9 seviyesinde.

Resmen rakipsiz bir sene oluyor.

Geçen yıllarda bu zamanlar;

2017'de Bulgaristan 2, Portekiz 3 oranlardaydı.

Geçen sene Kıbrıs 1, İsrail 2 oranlardaydı.

Bu sene Hollanda 1, en yakın rakibi 7 oranda. 

Anlayın işte gerisini....

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...