İçeriğe atla

Almanya 2019 : S!sters - Sister

Uğur

Almanya 2019 : Sisters - Sister  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bu kadar iyi şarkı içinden, bu kadar kötü bir şarkı seçmeyi başaran Almanya'yı kutluyorum. Uğur kardeşimizi, Betfair'in umut tacirliğine karşı yürüttüğümüz bu kutsal mücadelede, ittifakımıza katılmaya davet ediyorum. Gel, helalleşelim. 

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Betfair'de Sisters'a oynayanlar 16 katını kazanarak zengin oldu bu gece, bir tebrik de onlara

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, Bir saat önce yazdı:

Şarkıları ve performansları kişisel beğenilerime göre sıralayacak olursam;

1. Lilly Among Clouds

2. Aly Ryan

3. Gregor Hagele

4. Sisters

5. BB Thomaz

6. Linus Bruhn

7. Makeda

Listemdeki ilk 4 şarkı hoş, bunlardan birini seçebilirler :tamamolur:

Aly Ryan seçilecek gibi dursa da sürpriz beklemiyor değilim. Geçen sene sürpriz olmamıştı ama bu sene olsun bari.

Büyük sürpriz oldu Sisters. Ama en azından ''seçilebilir'' dediğim 4 şarkıdan biri seçildi, öyle avutayım kendimi. Aly Ryan'a razıydım oysa ama hiçbir şey yapamadı. Şarkı fena bir şarkı değil ama daha iyileri varken neden bunu seçtiler, anlayabilmiş değilim.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal finaldeki diğer şarkıları dinlemediğim için bir fikrim yok ama hoş bir ballad seçilmiş. En azından klişe inişleri çıkışları olan ezbere bildiğimiz işlerden biri değil. Kaldı ki dinleyiciye duyguyu geçirebilmek herkesin harcı değil. Sistersa içimde bir şeylere dokunmayı başardı. Geçen seneki gibi yüksek bir derece almaz ama sonlarda da sürünmez bence. 

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mücahit, 1 dakika önce yazdı:

Suprise çok iyi bir şarkı. Bunu ciddi söylüyorum. Fakat Lilly'nin sesi bana garip geldi. Bağırdığı zamanlarda kulağım tırmalanıyor biraz.

Sisters bence en iyi performansı gösteri kazanması doğal.

Lilly ise 2. falan olmalıktı.

Ben de dinlerken aynı şeyi düşündüm. Kızın sesi kendine has diye mi öyle, yoksa cidden kötü mü diye. :D 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...