İçeriğe atla

Gürcistan 2019 : Oto Nemsadze - Keep On Going

Uğur

Gürcistan 2019 : Oto Nemsadze - Sul Tsin Lare  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Temsilcilerini bu akşam düzenlenecek Idol yarışmasının finaliyle seçecekler. Georgian Idol'ü kazanan isim, ülkeyi Tel Aviv'de temsil edecek.

Yarışmanın finaline kalan şarkıcılar ve seslendirecekleri şarkılar :

• Oto Nemsadze - Sul Tsin Iare
  • Giorgi Nakashidze - Sul Tsin Iare
  • Liza Kalandadze -Sevdisperi Zgva
  • Giorgi Pruidze -Me Mjera

Yayın TSİ 21:00'de başlayacak.

Yayını izleyebileceğiniz linkler :

• Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
  • Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
  • Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu

Valla yarışıyolarmış :valla:

Son dakikaya kadar her yerde sadece katılımcıyı Idol'le seçeceklerine dair bilgiler vardı. Fakat, şarkıyı da seçeceklermiş.

4 şarkıcı finale kalmış. 3 şarkı yarışıyor toplamda. 1 şarkıyı 2 şarkıcı söylüyor falan, saçma bir yarışma olmuş.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışmacıları sahneye dizdiler. Dedim "Aha sonuçlar geliyor" ama altta oylama numaraları dönmeye devam ediyor. Yarışmacılara kağıt poşet dağıttılar. Sanırım içerisinde sponsorların hediyeleri var. Birileri sahneye çıkıp çıkıp konuşuyor şu an sırayla.

• Üzdün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Gürcistan 2019 : Oto Nemsadze - Keep On Going olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...