İçeriğe atla

Çek Cumhuriyeti 2019 : Lake Malawi - Friend Of A Friend

Uğur

Çek Cumhuriyeti 2019 : Lake Malawi - Friend Of A Friend  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hana Barbara : Sırbistan'ın yolladığı dandik slowlara benziyo aynı. Belli başlı bir melodisi bile yok şarkının, hiç sevmedim.

Tomas Bocek : Favori olan isim bu sanırım, bir çok yerde duymuştum adını. Altyapısı biraz daha dolgun ve gösterişli olsa iyi olabilecekken, vasat olmuş.

Andrea Hola : Fena değil, en azından dinlenebilir bir şarkı, hoşumsu.

Pam Rabbit : Şaka olarak kabul ediyorum bunu, bunu seçmeleri halinde yarı final sonunculuğuna oynarlar.

Lake Malawi Normalde açıp dinleyebileceğim tarzda, sevimli. Seçilmesi durumunda yeni bir düzenleme şart ama şarkıya. Altyapısı kuvvetlendirilirse iş yapabilir.

Barbora Mochowa : Sanırım en beğendiğim şarkı bu oldu ulusal finalde. Sade bi sahneleme ve iyi bir performansla final şansı imkansız olmaz gibi.

Jakub Ondra : Ergen kontenjanı. Çok da sevimsiz. Umarım seçilmez bu. 

Jara Vymer : Fena bir şarkı değilmiş bu da, fakat ses o kadar eğitimsiz bir ses ki, çok amatör bir hava yaratıyor bu da eksi puan. Eh.

Online oylama 21 Ocak günü sona eriyor fakat kazanan 28 Ocak'ta duyurulacakmış. Bu sene de Çek Cumhuriyeti'ne final bileti gözükmeyecek gibi. Bunu konuşmak için erken ama bu şarkıların hiçbiri yarışmada pek varlık gösteremez tarzda.

Umarım Barbora'yı seçerler, içlerinde en beğendiğim o oldu. App'te oyumu Barbora'dan yana kullandım.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...