İçeriğe atla

Arnavutluk 2019 : Jonida Maliqi - Ktheju Tokës

Uğur

Arnavutluk 2019 : Jonida Maliqi - Ktheju Tokës  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Geçen seneki sonuçtan dolayı umutlanıyorsunuz bence. Şarkı iyi hoş da, performansı gerçekten şarkının kalitesini düşürüyor. Çok detone oluyor. Sırbistan ve Makedonya'nın ilk 10 ihtimali Arnavutluk'tan yüksek. 3 ülkenin performansını bir araya koysan içlerinde en pasifi Arnavutluk kalıyor. Ki şarkısı ikisinden de iyi olmasına rağmen.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 10 saat önce yazdı:

Geçen seneki sonuçtan dolayı umutlanıyorsunuz bence. Şarkı iyi hoş da, performansı gerçekten şarkının kalitesini düşürüyor. Çok detone oluyor. Sırbistan ve Makedonya'nın ilk 10 ihtimali Arnavutluk'tan yüksek. 3 ülkenin performansını bir araya koysan içlerinde en pasifi Arnavutluk kalıyor. Ki şarkısı ikisinden de iyi olmasına rağmen.

Ben finale bile kalamayacağını düşünüyordum ama Reyiz'in musiki konusundaki zevklerine ve engin tecrübelerine güveniyorum. O yüzden bende ilk 10 içerisinde yer alacağını düşünüyorum.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

Arnavutluk'tan ilk 10 bekleyenler vardı ben Makedonya yapar o yapamaz dediğimde.

Ben yanılabilirim o sorun değil ama Reyiz gibi musiki konusunda belkide forumdaki en yetkin ve birikimli kişi nasıl yanıldı bende inanamıyorum. İnsan gerçekten hayret ediyor. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahadir27, 7 dakika önce yazdı:

Ben yanılabilirim o sorun değil ama Reyiz gibi musiki konusunda belkide forumdaki en yetkin ve birikimli kişi nasıl yanıldı bende inanamıyorum. İnsan gerçekten hayret ediyor. 

@Reyiz

Gel bakem buraya :nesacmaliyosun:

İnsanları neden yanıltıyorsun :hesapver:

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...