İçeriğe atla

Aynur Aydın Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

@aynurofficial: sizleri cok bekletim..özür..cok az kaldi söz, klipimiz yakin zamanda yayinda

Ayrica da

@aynurofficial:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

^ ayni twit 3 kere atilir mi ya bu kiz kafaya koymus

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 151
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu klip hic gelmeyecek herhalde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Nolur Gitme"nin klibi daha iyi sanirim, teaserda genel olarak kullanilan sahneler o klipten alinmis olmali. Klibe gelirsek ben cok begendim diyemeyecegim, klasik Senol Korkmaz mantigi, surekli ayni sahneler, yakin cekimler, cok yavan. "Nolur Gitme"nin bir hikayesi var gibi duruyordu acikcasi. O ne zaman yayinlanacak belli mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

[align=center]Son yılların başarılı şarkıcılarından biri olan, ilk albümü "12 Çeşit La La & 12 Ways To La La" ile 2011 senesinde profesyonel anlamda müzik piyasasina giren Aynur Aydın ilk büyük İstanbul konserini verecek.

Yenildim Daima, Ayrılıklar Mevsimi, Yanı Başıma ve İşporta isimli şarkıları ile müzik listelerinde uzun süre kalmayı başaran Aynur Aydın, 06 Şubat Çarşamba günü ilk kez Jolly Joker’de sahne alacak.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

owww 6 subat'ta handenin orkestrası eşlik edicek Aynur'a

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence her iki versiona çekmesi güzel ve mantıklı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama bundan sonra türkçe ve ingilizce işleri ayrı ayrı çıkarsın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...