İçeriğe atla

korku A Quiet Place (Sessiz Bir Yer)

Züreyfa

Pinlenen İletiler

A Quiet Place (Sessiz Bir Yer)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Tür: Korku-Dram-Gerilim

Yönetmen:John Krasinski

Senarist:John Krasinski (Senaryo)

Bryan Woods (Hikaye & Senaryo)

Scott Beck (Hikaye & Senaryo)

Yapımcı:Michael Bay

Andrew Form

Brad Fuller

Yıl:2018

Süre:90 dk

Ülke:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
ABD

2 çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir...

Fragman:

IMDB Puanı: 8,1 / 10

Rotten Tomatoes: 95 / 100

Metacritic: 82 / 100

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'de vizyona girdiği gün izledim ben de. Oldukça sürükleyici bir gerilim filmi. Ne ara başladı, ne ara bitti anlamadım hiç. Saçma sapan komediler ve birbirinin aynı süper kahraman filmleriyle dolu yaz sezonunda oldukça izlenesi bir film.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...