İçeriğe atla

İsrail 2013 : Moran Mazor - Rak Bishvilo

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Yarışma İsrail'de olsa, biz de katılmasak falan, böyle bi güzel olaylar çıksa, ne kadar güzel olurdu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışma İsrail'de olsa, biz de katılmasak falan, böyle bi güzel olaylar çıksa, ne kadar güzel olurdu.

Gizlenmiş İçerik

Yarışma cehennemin dibinde de yapılsa katılırız bence.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kudüs'te olsa gitmeyiz kesin.

Hiç değilse baştan tavır koyalım da bu yılki Ermenistan'ın düştüğü duruma düşmeyelim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence TRT İsrail'de yapılırsa koşa koşa gider hatta çok iyi bi temsilci seçmeye çalışır. "1. olalım da İsrail'de Türkiye kazandı desinler" diye. Bak ben bunu düşünüyorum, TRT niye düşünmesin?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Galatasaray'ın, Şükrü Saraçoğlunda şampiyon olmak istemesi gibi bişi oldu yalnız.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

haberine gore Israil temsilcisini 'Ulusal Final' ile sececek.3 yari final ve final yaparak temsilcisine karar verecek.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Liran Notik Arkadaşım Olarak Ekli Bende Bugün Kendisi Eurovision 2013 Die Bir Etkinlik Yolladı Bana Umarım Katılır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Biliorsunuz Geçen Yıl Love İsimli Şarkısıyla Galiba Kdam a Katılmıştı Tam Olarak Bilmiyorum Hatta Cevat Arkadaşımız Love İsimli Şarkısıyla Yarışmıştı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> [/align]

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Liran gecen yil Kdam'da yarismadi. Videonun adi oyle sadece. Bu isi amator olarak yapan bir arkadasimiz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Basarili calismalari var, "Lights" coveri gayet iyiydi mesela.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet çok başarılı bi çocuk bende cevat saolsun tanımaya sevmeye başladım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> umarım katılan adaylardan biri kendisi olur geçen yılki şu şarkısını hala dinliyorum ve bi çok şarkısıda elle tutulur güzellikte

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet çok başarılı bi çocuk bende cevat saolsun tanımaya sevmeye başladım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> umarım katılan adaylardan biri kendisi olur geçen yılki şu şarkısını hala dinliyorum ve bi çok şarkısıda elle tutulur güzellikte

Cevat'a ben onermistim "Lights"i yollamasini soyleyerek.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...