İçeriğe atla

Cem

Pinlenen İletiler

Canreyhan, 27.10.2018 - 17:49 yazdı:

Ben ugrasirdim ana malum bu sitede yoneticiler olmadan yarisma baslatilamiyor.

Yoo böyle bi prensibimiz yok ki Can, başka biri de yarışmayı yürütebilir bence. :tabiiki: 

4üncütekil, 27.10.2018 - 16:24 yazdı:

Bence format değiştirmek yerine bu işle ilgilenebilecek birilerini yönetime almak daha mantıklı. Madem site yöneticileri isteksiz ya da meşgul...

Bu konuyu bi sonuca bağlicaz yakın bi zamanda :evetevet: 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Çocuk hastalığıymış. Yetişkinlerde de nadiren görülüyomuş. Avuç içlerim, ayaklarım, saç diplerim ve suratım yara oldu hep ufak ufak, kaşıntı ve ağrı yapıyor. Boğaz ağrısı, ateş falan yapıyormuş bir de. 10 güne geçer dedi doktor. Askere gitmeden önce düzelirim umarım.

• Üzdün 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 3 saat önce yazdı:

Çocuk hastalığıymış. Yetişkinlerde de nadiren görülüyomuş. Avuç içlerim, ayaklarım, saç diplerim ve suratım yara oldu hep ufak ufak, kaşıntı ve ağrı yapıyor. Boğaz ağrısı, ateş falan yapıyormuş bir de. 10 güne geçer dedi doktor. Askere gitmeden önce düzelirim umarım.

Askerlikten dolayı stresten mi oldu acaba :biktim:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok be, bulaşıcı hastalıkmış. 4 yaşındaki yeğenimin sınıf arkadaşında (kreşe de aynı arabayla gidip geliyorlar) varmış. Yeğenimde 1-2 gün boğaz ağrısı ve ateş oldu ama yara olmayınca bu hastalık değildir diye düşünmüştük. Sanırım o hafif atlattı ve bana bulaştırdı. 

Evime bir minübüs uzaklıkta 19 gün askerlik yapacağım. O yüzden o konuda pek bir sıkıntım yok.

• Beğendim 1
  • Üzdün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Cem unpinned ve locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...