İçeriğe atla

İsviçre 2012 : Sinplus - Unbreakable

Guest Boran

Puanınız ?  

21 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 47
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Benden fazla seven yok galiba 10 verdim, britrock tarzında kafa ütülemeyen sıkıcı olmayan bir soundu var

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Benden fazla seven yok galiba 10 verdim, britrock tarzında kafa ütülemeyen sıkıcı olmayan bir soundu var

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

bende 10 verdim,çok seviyorum bence çok tatlı bi şarkı,adamın ses tonu da mükemmel uyuyo melodiyle

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılıyorum Gencaycım ZXaten Son 5 Yıla Bakarsan Favori Gösterilenler Aşşalarda Kalıyor Ve Hiç Hesapta Olmayanlar Kazanıor İsviçre Süpriz Yapabilir

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dios aşkına! Son 5 yılın en kötü şarkılarından mı bu şarkı? Sanmıyorum. Gayet güzel, ritmik ve hoş. Sürpriz yapabilir. İnanıyorum. Ama listemde finale dahi çıkartmadım şarkıyı.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 12.'imler sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...