İçeriğe atla

kriminal Yasemin Bozkurt ile Hayatın Penceresinden

Cem

Pinlenen İletiler

Usta haberci ve gazeteci

Yasemin Bozkurt’un sunumuyla ekrana gelecek olan programda gizli kalmış gerçekler ortaya çıkacak, esrarengiz olaylar araştırmaya alınarak faili meçhul cinayetler aydınlatılacak, kayıplar bulunacak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Canlı bağlantılar ve son dakika gelişmeleri ile ekrana gelecek olan ‘Hayatın Penceresinden’ 4 Eylül Pazartesi günü saat 10.00’da Kanal D’de başlıyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Her yeni başlangıç insanı heyecanlandırır. Özellikle yıllar önce çalıştığım Kanal D’ye dönmek, uykularımı bile kaçıracak kadar heyecanlandırdı beni. 20 yıllık televizyon hayatımda, ekrana çıktığım ilk gün, kalbimin çarpıntısını hep hissederim. Her programın farkı, onu sunandadır. Bizler, tıpkı aşçılar gibi yaptığımız yemeklere kendi tadımızı, el izimizi katarız. Bu programın farkı da Yasemin Bozkurt...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Müge Anlı'dan da çok önce Yasemin Bozkurt vardı :herhalde:

''Kadının Sesi''yle daha o zamanlar TGRT olan eski FOX'ta bu işe başlamıştı :bitchdont:

Bu işi layığıyla yerine getireceğine inanıyorum :nasilcikiyorum:

Çok severim kendisini :lutfettin:

Ama keşke ''Yasemin'in Penceresi'' tarzında bir programla dönseydi

Gizlenmiş İçerik

Çünkü ortalık kriminal çöplük oldu :ifrit:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen öyle :dogru:

Neden bu işe sardılar anlamadım, izlediğim kadarıyla da cinayetlerden rating primi yapmaya çalışıyolar :dafuq:

Hiçbiri cinayet faillerini çözmeye Müge Anlı kadar uğraşmıyo :mademoyle:

Yakında tek tek yayından uçucaklar hissim :siktirgitburdan:

İlk bölümü 67 ve 76. olmuş bu arada :dogru:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gündüz kuşağı

Nerde benim sunduğum Arım Balım Peteğim :biktim:

Nerde senin sunduğun Sabahların Sultanı :susdakonusayim:

Nerde @Züreyfa 'nın sunduğu Züreyle Doktorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nerde benim sunduğum Arım Balım Peteğim

Gizlenmiş İçerik

Nerde senin sunduğun Sabahların Sultanı

Gizlenmiş İçerik

Nerde @Züreyfa 'nın sunduğu Züreyle Doktorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...