İçeriğe atla

Gülse Birsel'in Yeni Projesinde Başroller Kim?

Cem

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Geçtiğimiz günlerde Gülse Birsel ve Engin Günaydın'ın yeni bir projede tekrar bir araya geleceği konuşulmuştu. Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı sinema filminde başrol olacak Engin Günaydın'ın partneri de belli oldu. İşte o isim...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın üstlendiği filmde Günaydın başrolü Demet Evgar'la paylaşacak. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gülse Birsel ile Derya Karadaş da yer alacak.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Aile Arası filminin setinden ilk kare yayınlandı.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel, sosyal medya hesabından senaryosuna imza attığı filminin adını duyurdu.

Geride bıraktığımız aylarda kış sezonu için bir dizi projesi hazırladığının müjdesini veren Gülse Birsel bir de sinema filmi çekeceğini açıklayarak uzun süren sessizliğini iki projeyle birden bozacağının duyurusunu yapmıştı. Setteki ilk gün yönetmen koltuğunda oturduğu bir fotoğrafı hesabından; “‘Aile Arasında’ sinema filmi ilk gün ilk sahne! Sabah sekiz itibariyle yönetmen koltuğundayım! Rejisörlük çok hoş. Fakat gerçek yönetmen Ozan Açıktan derhal fark etti. Dedim “Yav sabahın bu saatinden ben n’aptığımı biliyor muyum?” Kalktım işte sonra, yana geçtim. Ama güzeldi” notuyla paylaşan Birsel, böylelikle yeni filminin adını da ilan etmiş oldu.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...