İçeriğe atla

Justin Bieber Fan Club (Beliebers)

Paul

Pinlenen İletiler

• 8 ay sonra...

justin bieber’dan yeni tekli + albüm detayları

justin-bieber-changes-2020-billboard-emb

Müziğe geri dönmekte oldukça kararlı gözüken Bieber, geçtiğimiz ay yayınladığı teklisi Yummy ile 5 sene bekleyip böyle bir müzikle mi geri dönüyorsun tepkileri alsa da soğuk bir kış gecesi Kehlani ortaklığıyla yeni teklisi Get Me‘yi ortamlara saldı. Gelecek albümü hakkında yeni detaylar da paylaşan Kanadalı şarkıcı, 2020’nin felaketler yılı olacağı savını güçlendiriyor.

Yeni albümü Changes‘in 17 şarkılık bir uzunçalar olacağını açıklayan Bieber, işbu albümün 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yayınlanacağının altını çizerek dertli gönüllere girmeyi planladığının da sinyallerini verdi. Post Malone ve Travis Scott‘un da Changes albümünde görüneceğini belirten şarkıcı, “Bu sefer farklı bir şey olacağını hissediyorum, çünkü 2015’teki ben ile şuanki ben tamamen farklı yerlerdeyiz. İnsanoğlu olarak mükemmel yaratıklar değiliz. Geçmişim, hatalarım, başıma gelen her şey, inanıyorum ki şuan olmak istediğim yerdeyim. Tanrı’nın görmek istediği yerdeyim.” aforizmalarıyla bizlere bir “hi” çekiyor, biz de yeni teklisini buraya bırakmakta bir beis görmüyoruz.

EPWDZX-WoAIzJDd?format=jpg&name=medium

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...