İçeriğe atla

Justin Bieber Fan Club (Beliebers)

Paul

Pinlenen İletiler

[align=center]Justin Bieber[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Genel Bilgiler

Doğum Adı:Justin Drew Bieber

Doğum Tarihi:1 Mart 1994

Doğum Yeri:Stratford, Ontario, Kanada

Uğraşları:Şarkıcı, Söz yazarı

Etkin yılları:2009 - Günümüz

Tarzlar:Pop, Modern R&B

Resmî sitesi:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Justin Drew Bieber (d.1 Mart 1994), Kanadalı pop, modern R&B sanatçısı.

Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun, Justin Bieber'ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta'da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun'nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış, ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.

Justin Bieber'ın ilk single'ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100'de 15'e, Bilboard Hot 100'de ise ilk 20'ye girme başarısı elde etmiştir. Bieber'ın ilk albümü "My World" 17 Kasım 2009'da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü "My World 2" büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube'da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri'nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri'nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.[/align]

[align=center]Albümleri

2009 - My World

Gizlenmiş İçerik

2010 - My World 2.0

Gizlenmiş İçerik

2012 -Believe

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Turları[/align]

[align=center]2009 - Urban Behavior Tour

2011 - My World Tour

2012 & 2013 - Believe Tour[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]O artık reşit[/align]

Müzik sektöründe 14 yaşından beri ergenleri peşinden sürükleyen Justin Bieber, artık 18 yaşında.

Yetişkin olduğunu GQ haziran sayısına verdiği pozlarla kanıtlayan Justin Bieber, “Asla kötü bir şarkı yapmadım” diyecek kadar da kendini beğenmiş!

Kaynak: milliyet.com.tr (

Gizlenmiş İçerik

)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birini beğenmemek ayrı, nefret etmek ayrı ama bu çocuğun nefret edilecek bir tarafını da göremiyorum. Küçücük yaşta dünya starı olmak kolay iş değil. Onun yaşındakiler.. neyse:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeteneği olmayan birinden neden nefret edelim ki? Biri bana gel sana albüm yapalım ünlü ol dese ben de kabul ederim. Zaten bir sürü böyle insan varken bu çocuğun bu kadar ezilmesi çok adil değil bence. Burada yapılan yorumlara yapmıyorum bu eleştiriyi herkes için yapıyorum:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yaşta bu kadar popüler olmak zor değil, aksine kolay zaten herkesin eleştirisinin sebebi bu. Boş işler başarıya olan yolu açıyor. Bu ve bu gibi şeyler son yıllarda beyni uyuşuk gençliğin yayılmasını sağlıyorlar. Amerikan gençliğinin durumu ortada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...