İçeriğe atla

yerli dizi Çocuklar Duymasın

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 85
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hiç beğenmedim yeni Çocuklar Duymasın'ı :plan:

Haluk'un bir siyasetçi gibi tuhaf tuhaf konuşması rahatsız ediciydi, gereksiz duyarlar yaptı :kapatsunu:

Hüseyin'in annesi rolü korkunç olmuş, derhal diziden çıkmazsa çok iğrenç bi hal alıcak bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kadın sürekli kükrüyo ve her gördüğü erkeğe azıyo

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Eski şirketteki oyuncular da göründü keşke kalıcı olsalar. Bu arada Yasemin karakteri sonradan görme mal bi tip olmuş, 2 dk gösterip onu da çıkardılar diziden :ahaha:

Şükrü her zamanki gereksizliğinde yine. Hüseyinle Şükrü'den oldum olası nefret ettim zaten

Gizlenmiş İçerik

Gönül'ün çocuğuyla Tuna'nın çocuğu da oldukça iticiydi

Gizlenmiş İçerik

Havuçla Duygu zaten diziye girmemiş -haklı olarak- :ahaha:

Hiçbi albenisi yoktu dizinin, herkes merak ettiği için ilk bölümü izledi; reytinglerde 1. bile olmuş olabilir ama bu başarı devam etmez diye düşünüyorum :safiye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunlar çekimlere ne zaman başladılar ki :nededimben:

Geçen bölüm tepki alan harfiyatçı olayını kotarmak için araya yeni sahne çekip eklemişler sanırım :ahaha:

İzleyemedim hiç noldu ne sahnesi eklemişler :nedusunuyosun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...