İçeriğe atla

Eurovision 2018 ''All Aboard''

Pinlenen İletiler

En azından sevdiğim birşey için çabalıyorum devamını getiriyorum burda birine gıcıklıknolsun diye kolpadan yüzüne bakmayacağım bi şarkıyı savunmuyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sırf o insanlar yüzünden sevdiğim başka şarkıları poklamak zorunda hissediyorum kendimi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

OMG

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada bir şey fark ettim. Kıbrıs jürisi İsrail'e, İsrail jürisi Kıbrıs'a 1 puan bile vermemiş. Birbirlerinin rakibi olduklarını bildikleri için hinlik yapmışlar. Televoting'i eleştiriyorlar ama Jüri oylamasında da bu tür katekulliler dönüyor işte...

YF de kıbrıs jürisi 12 vermiş Netta'ya finalde vermemiş. İsrail YF de de vermemiş Finalde de

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adamı ''Tüm ülkeleri saysaydın bari'' diye topa tuttunuz sırf yarı finallerde tutturamıyor diye ama

:nesacmaliyosun:

@dincerguner

Toparlamam gerekir ise, İsrail - Almanya - İtalya -Fransa - Bulgaristan - Kıbrıs- çekişmesi görebiliriz.

Fakat bunlar arasından İsrail - Almanyayı ayırıyorum, astrolojik olarak. İzleyelim görelim...

Fransa yerine Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan yerine Avusturya koy (aynı bestecinin şarkıları) al sana sonuçlar kabaca.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YF de kıbrıs jürisi 12 vermiş Netta'ya finalde vermemiş. İsrail YF de de vermemiş Finalde de

Finale ikisininde çıkacağı belliydi zaten. Oy verip vermemeleri pek bir şeyi değiştirmezdi. Fakat finalde jürinin oy vermemesinin tümüyle stratejik olduğunu düşünüyorum. Rumlarda, İsraillilerde üç kağıtçının tekidir zaten...

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adamı ''Tüm ülkeleri saysaydın bari'' diye topa tuttunuz sırf yarı finallerde tutturamıyor diye ama

:nesacmaliyosun:

@dincerguner

Toparlamam gerekir ise, İsrail - Almanya - İtalya -Fransa - Bulgaristan - Kıbrıs- çekişmesi görebiliriz.

Fakat bunlar arasından İsrail - Almanyayı ayırıyorum, astrolojik olarak. İzleyelim görelim...

Fransa yerine Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan yerine Avusturya koy (aynı bestecinin şarkıları) al sana sonuçlar kabaca.

o sırada dinçer; google eurovision 2018 odds, who will win eurovision 2018, who are the favorites

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O tweeti Panik Records'tan biri atmıştır hissim :yok:

Bayrak töreninde gözü yaşlıydı Eleni'nin, bir yapmacık bakışlar. Herhalde 2015 Rusya tadında Polina Gagarina gibi 12'leri alırken ekrana bakıp ''Tink yu'' nidalarıyla ağlayacağını prova ediyordu.

Güzel balondu, patladı gitti :kudur:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O tweeti Panik Records'tan biri atmıştır hissim :yok:

Bayrak töreninde gözü yaşlıydı Eleni'nin, bir yapmacık bakışlar. Herhalde 2015 Rusya tadında Polina Gagarina gibi 12'leri alırken ekrana bakıp ''Tink yu'' nidalarıyla ağlayacağını prova ediyordu.

Güzel balondu, patladı gitti :kudur:

patladı mı, ay vallahi patladı be

:kudur:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada yarın öbür gün Eleni, geçen sene final sonrası Sergey Lazarev'in yanına gidip ''with real Eurovision winner'' yazısı altında fotoğraf çektiren Kristian Kostov gibi saldırır durur dört bir yana. Hepsi yanı poh bunların.

Hırs insanın gözünü kör etmese keşke :oyle:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada yarın öbür gün Eleni, geçen sene final sonrası Sergey Lazarev'in yanına gidip ''with real Eurovision winner'' yazısı altında fotoğraf çektiren Kristian Kostov gibi saldırır durur dört bir yana. Hepsi yanı poh bunların.

Hırs insanın gözünü kör etmese keşke :oyle:

tamahkarın çuhası yırtık olurmuş, kimseyi tanımazlar, ver allahım ver

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...