İçeriğe atla

Eurovision 2018 ''All Aboard''

Pinlenen İletiler

Kıbrısla Yunanistanın Hiçbir Etkinlikte Bulunmaması Acaba Aynı Şirkete Bağlı Oldukları İçin mi Yani Panik Recordsmu Yollamıyor ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayol paraları yoktur onların müsriflik yapamazlar kız dinlemiyor musun ekonomi haberlerini ay alemsin.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahne yapımı hala devam ediyor. Sahnenin şu anlık görüntüsü bu şekilde:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu arada bu sene LED ekranlar kullanılmayacağı için Panasonic PT-RZ31K projeksiyonlar kullanılacakmış. Lizbon'daki sahnede de aşağıdaki videodaki gibi kullanılacağını söylemişler.

Birde bu videodaki asansöre benzeyen şey de kullanılacakmış.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahne beyaz ama etrafındaki her şey siyah. Hiç beğenmedim sahneyi şu an. Gerçi 2014'te de yapım aşamasındayken beğenmemiştim ama sonradan bayıldım. O projeksiyon olayı 2013'te de vardı. Onu kullanacaksanız, LED ekran neden koymuyorsunuz? İner misiniz, çıkar mısınız olayı da 2006 ve 2013'te (kısmen) vardı ama neredeyse kimse kullanmamıştı.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OGAE | Dünya'nın Geri Kalanı ;

:12:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
İsrail

:10:

Gizlenmiş İçerik

Fransa

:8:

Gizlenmiş İçerik

Finlandiya

:7:

Gizlenmiş İçerik

Avustralya

:6:

Gizlenmiş İçerik

İtalya

:5:

Gizlenmiş İçerik

Estonya

:4:

Gizlenmiş İçerik

İspanya

:3:

Gizlenmiş İçerik

Belçika

:2:

Gizlenmiş İçerik

Çek Cumhuriyeti

:1:

Gizlenmiş İçerik

Makedonya

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben heyecanlıyım valla sahne konusunda :evet:

Çünkü aslında her sahne bir öncekinin kopyası. Bu sene daha farklı olacak şovlar. O projeksiyon cihazlarının nasıl kullanılacağını merak ediyorum, orijinal fikir.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision'un oyunu geliyor. Önsiparişe açıldı. 23 Nisan'da yayınlanacak :

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahneyi bende hiç beğenmedim şu ana kadar. Arena için bayağı büyük diyorlardı ama küçük gibi gözüküyor o da resimlerde, ya da sahneyi çok büyük yaptılar. Umarım bittiğinde güzel bir şey çıkar ortaya.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...