İçeriğe atla

Herkese Selamlar Efendim

Mücahit

Pinlenen İletiler

Metal ve .rock sevmen herikellla bir durum sonunda rastladım metalik birine çok duygulandım şu an :kahroluyorum:

Keyifli forumlar

:oyna: Neeee?

Çok iyi anlaşırız gel sarılalım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hoşbulduk memnun oldum. :nasilcikiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:oyna: Neeee?

Çok iyi anlaşırız gel sarılalım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hoşbulduk memnun oldum. :nasilcikiyorum:

Sarılalım sıkı sıkı :ahaha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...

Herkese Selamlar Efendim
Yıllar sonra gelen update - kamuoyuna duyuru - basına açıklama

Yakın zamanda gerçekleşen tutumlar sonucunda forum üyelerinin anlaşılması güç bir tepki vermesini doğru bulmuyorum. Aynı mesele defalarca farklı senaryolar tarafından tekrarlandı. Bu beni üzmüyor aksine heyecanlandırıyor çünkü herkesin beni olduğum gibi kabul etmemesi aslında herkesten farklı olduğumu bana hissettiriyor. Bu olayların detayını açmak istemiyorum fakat bazı suçlamalara cevap vermek istiyorum. Ben Eurovision Time forumuna herhangi bir kötülük yapmadım ve yapma hedefim de yok. Böyle bir amacım olsa Editör olmam herhalde zaten. Bir sitenin editörünün o siteyi küçük düşürmek istemesi biraz saçma olurdu diye düşünüyorum.

Benim üzerimden forumu ileriki zamanlarda bırakacağını söyleyen insanlara da herhangi bir isteğim yada zorlamam bulunmamaktadır.  Eğer böyle bir düşünceleri varsa lütfen beni kullanmasınlar başka bahane bulsunlar. Halbuki zaten ben forumdan ayrılmıyorum bu yazı ayrılık yazısı değil bu arada. 

Bazı üyeler bu yazdıklarımı anlamayacak ama bunları yazmak zorundaydım çünkü durum benim üzerime yük olarak aklıyor. Hayal denizinde yüzen insanlara Telegram üzerinden gerçekleri anlatabilirim gerçekleri bilmek istiyorlarsa. Fakat bazı kişilerle aramın soğuk olduğu doğrudur.

Bunu yazmak çok saçma ama yine de söyleyim başka forumlardan bu foruma herhangi bir saldırı yapılmıyor. Bu komplo teorisi inanılmaz garip ama buna inananlar var.

Foruma devam ediyorum dediğim gibi sadece bilgilendirmek istedim iyi forumlar dilerim.

Bu yazıya alıntıyla cevap vermeyiniz özel mesaj yoluyla söyleyebilirsiniz. Tartışma konusu değildir burası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...