İçeriğe atla

Herkese Selamlar Efendim

Mücahit

Pinlenen İletiler

Hola Amigos!

Ben, adımdan anlaşıldığı gibi Mücahit. 17 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. Kristianla aynı yaştayız olaya bak. Eurovision yarışmasına büyük bir ilgim var bu forumu bilmiyordum. Konuların, üye olmayanlara açık olmaması hoşuma gitti.

Metal ve Rock dinlerim genelde. Tabi bu, diğer müzik türlerini sevmediğim anlamına gelmez. (Hard Rock Hallelujah favorimdir)

Ayrıca forumda aktif olmayı düşünüyorum. Yarışma gibi etkinliklere katılabilirim.

Sizi yeni dansımla selamlıyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

balon üyeler gibi gelip 3 4 hafta sonra gitme de..............

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

hoş geldin

Gizlenmiş İçerik

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

balon üyeler gibi gelip 3 4 hafta sonra gitme de..............

Gizlenmiş İçerik

hoş geldin

Gizlenmiş İçerik

Yok ya öyle olmam merak etmeyin. Yakın zamanda etsc de görebilirsiniz hatta. :hayiroyledegil:

Hoşbuldum.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçte olsa velkam to taym cümhuriyeti memnun oldum Mücahit Eliz ben de :nasilcikiyorum:

Metal ve .rock sevmen herikellla bir durum sonunda rastladım metalik birine çok duygulandım şu an :kahroluyorum:

Keyifli forumlar :kaldir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...