İçeriğe atla

2018 Tasarımlarınız

Pinlenen İletiler

• İleti 30
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bulduğu hazır fotoların üstüne 3-5 bi şey yazıyo işte :lutfettin:

O kalbi kendi mi yapıyur sanıyursunuz :neistiyosun:

Mesaj falan yok yani :degil:

Canım bende bilirim logo yapmasını ama bu konunun açılması içindi. Sıfırdan çalışıp yaptığım logoları atmayayım istersen. Onları bulmak bile meşakat. Ayrıyetten sana bu fotonun boş halini atıcam bakalım, sende yazı ekle. Sadece üstüne yazı ekliyorsun demek kadar kolaymıymış görelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canım bende bilirim logo yapmasını ama bu konunun açılması içindi. Sıfırdan çalışıp yaptığım logoları atmayayım istersen. Onları bulmak bile meşakat. Ayrıyetten sana bu fotonun boş halini atıcam bakalım, sende yazı ekle. Sadece üstüne yazı ekliyorsun demek kadar kolaymıymış görelim.

:ahaha: Senin doğduğun yılda benim bilgisayarım adobe ürünleriyle doluydu şimdi uyu :kavga:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beğendim ama aynı zamanda beğenmedim.

Beğendim çünkü keskin hatlar, renk teması, fondaki grenli doku güzel bir doku oluşturmuş. "Flat design" dediğimiz akımın egemen olduğu günümüz için biraz fazla "glossy" ama bu onu daha çerçevenin dışında tutuyor. Kalp temasını sevdim. Slogan bende de aynı şarkıyı çağrıştırdı.

Ancak beğenmedim çünkü bir "Eurovision teması" olmaktan çok uzak. 2010'dan beri (2013) dışında her sloganın bir "harekete geçirme" dürtüsü var. "Anı paylaş" veya "Bir araya gel" gibi. Ayrıca tema çok karanlık. Koyu anlamda değil, çağrıştırdığı imgeler anlamında. Gerçekten de kanlar akan bir kalp gibi duruyor ve gergin bir havası var. Bu görsel ile Eurovision'u bağdaştırmak bu açıdan çok zor.

Ayrıca logoya nasıl bir efekt uyguladıysan çok göz yorucu bir yanılsama hissine yol açıyor. Gerçi ilerleyen günlerde birkaç yeni tasarım daha gelebilir bence senden. Bu seneyi ben de pas geçmek istemiyorum, bakalım ben neler yapacağım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yeni mesajlar için not: Cem'in şaka yaptığını tabii biliyorum ama görselin üzerine yazı yerleştirmek bile bazen göz istiyor. Zaten böyle bir şeyi sıfırdan yapmak bayağı uğraş olurdu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...