İçeriğe atla

yabancı dizi Game of Thrones İzleme Kulübü

Züreyfa

Pinlenen İletiler

Yahu ne ne ön yargısı? 3,5 sezon izledim ben o diziyi. Reytingler üzerinden karşılaştırman doğru değil, HBO üyeliği pek ucuz olmadığı için, izleyebilen kişi sayısı daha düşük. Ha dünya çapında en çok izlenen dizi Game of Thrones zaten şu anda ama bu da bir şeyi kanıtlamaz. Çok izleniyor diye The Big Bang Theory en iyi dizi falan olmuyor. GoT ödüllü bir dizidir. Senaryosundan, sinematografisine kadar televizyonculuğu değiştirecek ölçüde başarılara imza atmıştır.

TWD'de karakter gelişimini geçtim, iyi yazılmış karakterler bile yok maalesef. Oyunculuklar zaten felaket, oraya girmiyorum bile. E senaryo da iyi yazılmayınca 10 bölüm ekran başında bomboş bir dizi izleyip, bayıltıyorlar. Sonra ise 2-3 bölüm zombi koşuşturmacasıyla toparlamaya çalışıyorlar. Çünkü aksiyon ve şiddet dışında ortaya koyabilecekleri çok bir şey yok. Drama açısından sürünüyor dizi. Popüler kültüre hitap edebildi dizi fakat başka da bir başarısı yok kanımca. Sen biraz ön yargılarından arın ve iyi yazılmış diziler izlemeye başla bence. Ha TWD'i yine çerez olarak izle.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zenmate salağını kapadım ondan oldu heralde :geberesice:

her zaman izlediğim siteden izliyorum :geberesice:

heyecanlı hissediyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...