İçeriğe atla

Ana Sayfa Komisyonunun Oluşturulması

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 78
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

ya google'da ilk sıralarda çıkmamız lazım

işin sırrı bu

Sadece o da değil o kadar basit değil :degil:

Birbiriyle uyumlu, gerçekten bu işin üstesinden gelebilecek, vakit ayırabilecek 4-5 kişi olsaydı bu iş tamamdı. Geçen sene güzel başladık, iki ayda nereden nerelere yükselmişti site indekslerde. Sonra bu şekilde devam etmeyeceğini anladık ve bıraktık. Forum üyelerimizin bile okumadığı, tıklamadığı şeyler için çaba harcamak boşaydı. Her gün, her saniye forumda online olan üyelerimizin bile girmediği bi anasayfaya, bu sitenin adını hiç duymamış insanlar neden girsin ki?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türk fanlar için Google pek bi şey ifade etmiyo bence. Herkes bi siteye takılmış, sadece onu takip ediyo :bibak:

Şu an Türk Eurovision medyasındaki haber sitelerinin hepsinden önce biz vardık. 2012'de de vardı anasayfamız. O zaman da şimdi olduğu gibi insanlar ilgilenmediler. Hala geç değil bir şeyler için, fakat boşa kürek çekmek istemediğimden artık ben de bunaldım bu işlerden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben tıklıyıp okuyorum ya susun şimdi

ama bunun için ekip oluşturulmalı bence ya

bu arada bence ilerletilebilir site. ticari anlamda da geliri olursa atıyorum uçak biletleri bile çıkabilir

ya da site için geliştirmeler satın alınabilir reklamlarla

İpana reklamı aldık geçen sene. Uğurla bölüşüp çatır çatır yedik paraları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ticari anlamda da geliri olursa

google adsense 1 aydır reddediyo siteyi neler neler ettim kabul ettirmek için olmuyur :kahroluyorum:

özgün, uzun ve çok tıklanmalı içerik istiyolar :sensanki:

fekat sitedeki en fazla okunan haber 100 kere okunmuş :ahaha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben tıklıyıp okuyorum ya susun şimdi

ama bunun için ekip oluşturulmalı bence ya

bu arada bence ilerletilebilir site. ticari anlamda da geliri olursa atıyorum uçak biletleri bile çıkabilir

ya da site için geliştirmeler satın alınabilir reklamlarla

Ne anlatıyoruz bi saattir :bedenimegir:

Bunu yeni mi fark ettin :yapmaya:

Bir ekip oluşturmaya çabaladık geçen sene, olmadı, kimse yanaşmadı. Tıklanmazsan, ticari anlamda da bir gelirin olmuyo ve o işler o kadar kolay değil. Geçen sene iki ayda 25 kuruş kazanmıştım siteden mesela. Öyle büyük paralar sadece Hürriyet, Habertürk gibi büyük haber sitelerinde dönüyo. Kimse öyle büyük paralar kazanamaz Türk Eurovision medyasında.

Akredite almak çok zor değil bu arada. Bir çok insan diğer sitelerde sırf akredite alayım diye yazıyor ve bir çoğu da başardı. Sonuç olarak bu sene Eurovision'u yerinden izlemeye gidiyor bir çoğu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...