İçeriğe atla

Türkiye 2018 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 251
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hala ısrarla gurbetçi etkisi yok falan diyor. Bir de 16.lık falan bulmuş başarı diye. Bir şey demeyeceğim ama artık, uzatmaya gerek yok.. Sen bu zekayla nasıl okumayı yazmayı falan sökmüşsün ya, o yeter.

Gurbetçi etkisi yok demedim. Oyların tamamı gurbetçilerden gelmiyor dedim. Niye benim dediklerimi çarpıttığını anlamıyorum. 16. Gayet başarı o şarkıyla. Zeka göreceli kavramdır. Deli herkesi deli zanneder lafı vardır hakaret etmeye başladığına göre bende bu sözü sana yakıştırayım. Birşey demene gerek yok zaten artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O smsleri kim atıyor? Merak ettim. Gurbetçi oyları derken? Güldürdün biraz.

Türk gurbetçilerin hepside Eurovision izliyor değil mi? Bu kadar emin olma. Seninki sadece tahmin. Ama bence Türkiye olduğumuz için değil, şarkımız sebebiyle oy topluyoruz.

Hıı hıııı :kormuyum:

:safiye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:bos:

Konuya kilit vurulmalı hissim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kesin bir haber gelene kadarda öyle mi kalsa

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar tartışmaya da gerek yok aslında nasılsa yine katılmayacağız

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...