İçeriğe atla

Türkiye 2018 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 251
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Kıskanıyorlar falan demedim, sulandırmayın hemen. Şöyle de bir gerçek var ama;

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizimkiler sutten cikmis ak kasik mi ?

ben de olsam Turkiye gibi ab ye hicbir sey katmayacak ustune zarar verecek bir ulkeyi almak istemezdim.

biraz objektif olalim ve milli duygulari kenara birakip disardan Turkiye'ye bakalim.evet ulkemi vatanimi seviyorum.Ama disardan Turkiye'ye bakmaya calisinca iyi seyler gormuyorum.

nasil ki arabistan bize geri bir ulke gibi geliyorsa onlara da biz oyle geliyoruz.haksiz da degiller.

batili biri degilim.batili ozentisi de hic olmadim.ama durus diyip sanatsal bir faaliyete katilmamamiz destekleniyorsa karsisinda da dururum bu dusuncenin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Ülkemizin Eurovision harici uğraşacağı konular var. lütfen saçmalamayın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim kadar ülkesini küçük gören bir topluluk yok galiba. Ülkenin yarısı kendini aşağılık görüyor. Yani siyasetten öte bir şeyden bahsediyorum. Zaten artık hiçbir partiyi desteklemiyorum yeni parti çıksın diye bekliyorum. Ama genel gözlemim böyle hep kendimizi küçük görüyoruz, üç beş olumsuz örnek insan yüzünden tüm milleti genelliyoruz. Bütün olarak çok güzeliz bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...