İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2018 : SuRie - Storm

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • İleti 296
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Mesajlar

Uğur

Mans Zelmerlöw Londra'da yaşamaya başlamış ve Birleşik Krallık'a önümüzdeki sene Eurovision için destek vermek istiyormuş. Twitter hesabından ''Seneye Portekiz'de görüşürüz, öyle ya da böyle bir şekilde.'' tarzı bir tweet atmış.

Finlandiya ulusal finalinde şansını deneyen ve X Factor UK yarışmasına katılan Saara Alto da Eurovision'da Birleşik Krallık adına yarışmak istediğini belirtmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Bu sene ulusal final şarkılarını dinlemeye UK ile başladım. Bu ulusal finalde tek elle tutulur şarkı Legends olmuş. Crazy'yi Shape of You'ya benzettim o seçilmez umarım. Feel the Love'ı da hiç beğenmedim ama o da seçilebilir gibi. Sıralamam

1. Legends

2.You

3 Crazy

4 Storm

5 Feel the Love

6 Astronaut

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu bibisi neden bize her sene bu işkenceyi yapıyor? Geçtiğimiz senelere göre dahi zayıf buldum bu sene şarkıları. 1-5 arası aynı ayarda şarkılar. Legends ise çekilecek işkence değil.

1. You

2. Astronaut

3. I Feel The Love

4. Storm

5. Crazy

6. Legends

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu bibisi neden bize her sene bu işkenceyi yapıyor? Geçtiğimiz senelere göre dahi zayıf buldum bu sene şarkıları. 1-5 arası aynı ayarda şarkılar. Legends ise çekilecek işkence değil.

1. You

2. Astronaut

3. I Feel The Love

4. Storm

5. Crazy

6. Legends

Legends Uğurun Sevdiği ahaauah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son iki seneye göre kalite gittikçe düşüyor bu ulusal finalde. Bu sene hiçbir şarkıyı beğenemedim, kötünün iyileri var sadece. Sıralamam şu şekilde ;

1. Legends

2. Storm

3. Astronaut

4. You

5. I Feel The Love

6. Crazy

Greta kendi söylesin bence "Crazy"i, en azından bu sefer finalde yarışabilir de alının teriyle yine 20. olabilir, gerçekten rezalet bir şarkı.

"I Feel The Love" sıradan bir girlband şarkısı. DMGP'de yarışsa şaşırtmaz o derece, kötü.

"You" çok alışılageldik bir ballad. Onlarcasını dinlemişizdir Eurovision'da, bir tanesine daha gerek yok bence, eh.

"Astronaut" fena değil, nakaratta biraz daha yükselen bir şarkı olsa ETSC'de birinci olan şarkılara çok benziyor diyebilirdim.

"Storm" biraz daha ağır aksak ilerleyip hareketlenmese harika olabilecekken, bu haliyle sadece "iyi" düzeyde. Seçilirse üzülmeyeceğim bir şarkı. Aynı zamanda bu kız Loic Nottet'in vokallerinden biriymiş.

Gelelim kötünün iyisi You Decide'ta birinci sırama: "Legends". Yarışma içinde altyapısı için üzerinde en çok uğraşılan çalışma olarak gördüğüm bu şarkı, eğlenceli, güzel. Şova uygun bir yapısı olması nedeniyle, belki ordan kotarıp 20. değil de 15. olabilir gibi en azından. Kalan diğer tüm şarkılar bir You Decide geleneği olan "demo kayıt" tadında fazla demodeyken, "Legends" modern altyapısıyla aralarından sıyrılıyor.

Şu an gördüğüm her oylamada ve ankette "Legends" açık ara birinci gidiyor. Sanırım You Decide'ta ilk kez oluyor bu. Geçen iki senede bu kadar ön plana çıkan bir favori olmamıştı. Şarkı çok mu iyi? Hayır. Ama kalan şarkılar içinde kötünün iyisi.

Bu sene de BK'ya ilk 15 biraz zor gibi görünüyor şu aşamada. Bekleyip göreceğiz.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...