İçeriğe atla

İsveç 2018 : Benjamin Ingrosso - Dance You Off

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Performansları ve oylamayı izledim şimdi. Benjamin ve Felix'in oy aldıklarında birbirlerine sarılmalarını falan çok sempatik buldum. Felix seçilseydi birinci sırama yükselecekti İsveç ama olmadı. Şarkıyı diinlediğim an "Birinci olacak bu." demiştim, yaklaştı ama olamadı. FO&O adlı çöp projeden sonra çok iyi bir iş çıkardı Felix, tebrik ederim kendisini. Benjamin de 2. sıramdaydı, bu yüzden sevindim. Yalnız umarım yanlışlıkla Eurovision'u kazanmaya falan kalkmaz. Caroline af Ugglas'ın I Can't Go On yorumuna ise bayıldım. KEşke MF'ye dönse tekrar Caroline. Orijinalinden çok daha iyi olmuş şarkı fakat Robin'e bir şey okutmamaları olmamış.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benjamin'in klibini ben de beğendim :bibak:

Zaten her klibi çok özenli bu çocuğun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

ETSC'ye de yollamayı düşünüyodum, bi şarkısını çok beğeniyorum :icimegir: :bedenimegir:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim ETSC'ye yolladığım olay şarkım ''Daddy''i seslendiren SAKIMA, bunun fotolarını beğenmiş Instagram'dan. Seneye BK adına Eurovision'a benzer şarkıyla katılıp kazasın.

:cokkomik:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu arada tam rezalet olmuş bu durum. MF'de hiç olmazdı böyle şeyler, Eurovision'da olsa anlarım da.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benjamin hayatında 3 kez ESC izlemiş sadece. Rybak, Loreen ve Mans kazandığındaymış o da.

2009: İskandinav komşu kazandı

-3 yıl sonra-

2012: İsveç kazandı

-3 yıl sonra-

2015: İsveç kazandı

-3 yıl sonra-

2018: İsveç'in 40. yılı kutlu olsun

:zekikadinim:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2021'de kazanırlar bir de :plan:

2022 Stockholm'e geri döneriz :oylariniyolla:

2023 Ankara :beyimbilir:

Türkiye'nin 100. yılı kutlu olsun

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...