İçeriğe atla

Slovenya 2018 : Lea Sirk - Hvala, Ne!

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 214
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Elit versiyonu hiç olmamış :hayirefendim:

Orijinaliyle hoplayıp zıplamak daha güzel

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beğenmedim dememiş sadece sıkıldığını açıklamış. basın toplantısında da aylardır aynı şarkıyı dinliyorum sıkıldım haliyle dürüst olacağım size, yeni şarkılar yapmak istiyorum dedi ve haklıydı bence.

şarkıya gelirsek gayet güzeldi, lizbonda benim için en çıkış yapan şarkı bu olmuştu zaten. bu versiyonu da güzel olmuş. isveç fabrikasyonu olsaydı yerlere göklere sığdıramazdınız muhtemelen

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beğenmedim dememiş sadece sıkıldığını açıklamış. basın toplantısında da aylardır aynı şarkıyı dinliyorum sıkıldım haliyle dürüst olacağım size, yeni şarkılar yapmak istiyorum dedi ve haklıydı bence.

Beğenmediğini ima etti gayet de. "Bir röportajınızada şarkınızı sevmediğinizi söylediniz. Açıklar mısınız?" gibisinden bir soru soruldu. Bu da "Ulusal finale acil şarkı göndermem gerekiyordu ve 15 dakikada bunu yazdım. Şimdi beğenmiyorum demiyim de, şu kadarını söyliyeyim, sıradaki şarkım üzerinde çalışmak için sabırsızlıkla bekliyorum." gibisinden bir cevap verdi. Cümleler birebir doğru olmayabilir ama aklımda kaldığı kadarıyla böyleydi.

şarkıya gelirsek gayet güzeldi, lizbonda benim için en çıkış yapan şarkı bu olmuştu zaten. bu versiyonu da güzel olmuş. isveç fabrikasyonu olsaydı yerlere göklere sığdıramazdınız muhtemelen

Her beğenilmeyen şarkıya da aynı muhabbet... Her sene İsveç'in şarkısına bayılıyor sanki bu forumun üyeleri.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynı muhabbet derken? bu durumdan en çok sıkılan kişi de sendin yanlış hatırlamıyorsam @Züreyfa eurovisionda her türden farklı tarz şarkı olması gerektiğini bir tek ben düşünmüyordum bu forumda.

şarkıyı beğenmiyor olmana kimsenin bir şey dediği yok kendini suçlu hissetme lütfen, ve fakat samimi olup olmadığınızı değerlendirmek de bana kalmış bir durum @Mösyö

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağatayın sataşası gelmiş bence yine, neyin samimiyetini sorguluyorsun ya :cokkomik:

Bir önceki yorumda şarkı İsveç fabrikasyonu olsa beğenirdiniz diyip, öteki yorumda niye beğenmemiş olmana birşey demiyorum diyorsun onu da anlamadım :hahay:

Bu forumda da İsveç şarkı yazarlarına karşı hoşnut bir tavır da görmedim ben aynı durumdan herkes rahatsız, boşa söylem atıyorsunuz :oyle:

Velhasılı bak bu şarkıyı çok dinleme bak sonucu böyle oluyor, sakıncalı bu şarkı sakıncalı :baziseyler:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...