İçeriğe atla

San Marino 2018 : Jessika & Jenifer Brening - Who We Are

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Şarkılar için bağış toplanıyor. Toplanabilecek maksimum miktar 8000 euro. Bu para şarkıların stüdyo versiyonları ve daha sonra seçilen ismin Eurovision sürecinde kullanılacak. Bağış yapan kişilere, bağış yaptığı arkının gelirlerinden pay verilecek (yersen).

Zoe jüriden çıkarıldı. Kendi şarkısı yarıştığı için fanlardan böyle bir talep vardı. Zoe ve babası tarafından yazılan şarkıyı okuyan 3 kişinin de final şarkısının bu şarkı olarak seçilmesi garipsenmişti.

Paypal'den para yatırılarak oy kullanma olayı devam edecev ve bundan sonra herkesin tek bir oy hakkı bulunacak.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 189
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aksutik versiyonlarında Sara, Jennifer ve Emma öne çıkmıştı bende. Emma aynı tadı vermedi stüdyo versiyonunda. Jesikka'nın şarkısına kadın rapçi daha çok yakışmış.

İçlerinde en birinci gibi duran şarkı Sara'nınki. Onun şarkısı yavaş olduğu için, Jennifer'ın kazanması da üzmez beni. Bunlar dışında da San Marino için fena sayılmayacak şarkılar var tabii ama hiç yönelmesinler oralara bence.

Çok mütevazi bir bütçe ile Almanya ya da BK gibi müzik ve televizyonculuk sektörlerinin çok gelişmiş olduğu iki ülkeden çok daha ilgi çekici bir ulusal final düzenleyen San Marino'yu da tebrik ederim.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkılar için bağış toplanıyor.

Şarkısının stüdyo versiyonu henüz ortada olmayan Sara, 8,000 euroluk üst bağış limitine ulaşan ilk isim oldu. Diğerlerinin durumu ise şöyle;

Jenifer = 3708 euros

Jessika = 3354 euros

Giovanni = 2206 euros

Camilla = 1252 euros

Franklin = 748 euros

Basti = 602 euros

Emma = 280 euros

Judah = 204 euros

Tinashe = 164 euros

IROL = 6 euros

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sara'nın şarkısının yeni versiyonu;

O kadar para topladı bu, keşke gerçek entrümanlar kullansaymış. Kazanırsa bir hafta içerisinde daha iyi bir versiyon hazırlarlar umarım. Sara ya da Jeniffer seçilirse, San Marino Eurovision'daki en iyi sonucunu alacak sanırım.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Finale çıkmayı başarabilmek

2. Finalde 19. olmak

Bilemiyorum valla, Sara'nın canlısı falan da çok iyi. Jüriler ilk 10 sınırına taşıyabilir de. Jenifer'ın da "radio-friendly" kategorisinden yürüme ihtimali var.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Bu da yeni versiyon yapmış fakat pek bir fark yok herhalde eski haline kıyasla.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...