İçeriğe atla

Rusya 2018 : Julia Samoylova - I Won't Break

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Evet 2005 olabilir. İsrail'in çekileceğini de pek sanmıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

israil'in sondu bu sene, devlet kanalları kapanıyomuş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öyle ama başka bir kanalla anlaşıp yarışmaya katılmaya devam edeceklerini düşünüyorum.

IBA'yı IPBC aldı. IPBC'den de KAN yayına başladı. Ancak IPBC kanalın haber ve eğlence departmanını ayırıp iki kanal yapmak istiyor. Öyle bir şey olursa EBU'ya hayatta üye olamazlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kız ne kapanıyosu 5 gün önce ESC yayını bittiği gibi kapattılar valla

oha aıjsoıdjfgıj, ay bu kadar hızlı kapanmasını beklemiyodum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

IBA'yı IPBC aldı. IPBC'den de KAN yayına başladı. Ancak IPBC kanalın haber ve eğlence departmanını ayırıp iki kanal yapmak istiyor. Öyle bir şey olursa EBU'ya hayatta üye olamazlar.

Devlet kanalı değil mi sonuçta niye üye olamazlar [emoji20]

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Devlet kanalı değil mi sonuçta niye üye olamazlar [emoji20]

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Devlet kanalı olması yeterli değil. EBU üyesi bir kanalın olağan yayın programında haber (ulusal ve uluslararası), spor, güncel, eğlence, dizi-film, müzik ve diğer sanat dalları, çocuk ve gençlik programları gibi programların olması gerekiyor. Tematik, yarı tematik kanallara EBU üyeliği verilmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Rus yayıncı resmi olarak doğruladı. Katılımcı: Julia Samoylova

Gizlenmiş İçerik

Geçen yıl Ukrayna'yla yaşanan siyasi kriz nedeniyle ''Flame Is Burning'' isimli şarkısı Kiev'de yarışamamıştı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Julia ve kocası, seçilmeden önce 2 şarkı hazırladılar. Hatta Julia şarkılarının hazır olduğunu ve telefon beklediğini söyledi. Fakat "Farklı bir şarkı tercih etmek durumunda kaldık." demişler. Rusya verdi demek ki yine şarkıcısının eline bir şarkı. Barış ve kardeşlik balladı bekliyorum ben şahsen. Keşke gümbür gümbür hareketli bir pop şarkısıyla gelip, şaşırtsa bizleri.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...