İçeriğe atla

İtalya 2018 : Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Raının amacı şu sanırım geçen sene birincilik şarkısı yolladık 6. Olduk bu sene san remoya 20 saçma şarkı koyalım onlardanda en saçmasını seçip ters köşe yapıp gizli favori olalım düşüncesi amaç sanırım

İtalya ilk defa sonuncum oldu . Daha kötüsü çıkana kadar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

RAI bence iç seçim yapmalı. Sanremo başlı başına apayrı bir müzik festivali. Burda 20. olan şarkı da 1. olan şarkı da İtalya listelerini kasıp kavuruyor zaten, bu yeterli. Sanremo diye tutturmalarına anlam veremiyorum.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emma'nın şarkısını seviyorum ben, 22. olsa da güzel bence. Ha hatalı bir iç seçim miydi, evet. Sanremo'dan çok daha iyileri de çıkmıyor bazen ama. Şöyle bir şey var Sanremo'da yarışan şarkıların büyük çoğunluğu Eurovision'a gerçekten uygun değil. Özellikle bu seneki yarışmada Eurovision'a gitse derece yapabilecek şarkı bile yoktu, ki Il Volo ve Franscesco Gabbani dışında Sanremo şarkısıyla Eurovision'a gidip ses getiren bir İtalya temsilcisi de olmadı hiç.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstisnalar harici hep iyi sonuçlar aldılar ama oradan gelen şarkılarla.

Elimizde fazla veri yok maalesef, sadece 7 şarkı içinden kıyas yapabiliyoruz. ''Grande Amore'' ve ''Occidentali's Karma'' dışında hangi Sanremo şarkıları ses getirdi ki? 2011'de zaten hiç kimse ikinci olmalarını beklemiyordu. Zaten özellikle ''ses getirmek''ten bahsetmiştim, ''derece''den değil. Çünkü bahsettiğim iki şarkı da Eurovision'da daha iyi derece hak ediyordu.

Bu sene bakalım ne yapacaklar? Ben yarışma öncesi şarkıya hiç pozitif bakmıyordum. Çünkü geçen sene üçüncü olmasına bir hayli üzülmüştüm, ki o şarkıya bayılırım. Bu sene bana göre daha zayıf bir şarkıyla geldi. Fakat ısınmaya başladım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E 2014'te de Hollanda sessiz sessiz gelip 2. olmuştu. Mesele ses getirmeyse son sıralarda yer alan şarkılar da getirebiliyor ses. Farklı seçim yöntemleri uygulayabilirler ama bunlardan daha iyi dereceler almaları ne kadar mümkün bilemiyorum. 1.ye Eurovision hakkı olayını kaldırırlarsa San Remo üzerinden rahatça kotarmaya devam ederler bence Eurovision seçimlerini.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Farklı seçim yöntemleri uygulayabilirler ama bunlardan daha iyi dereceler almaları ne kadar mümkün bilemiyorum.

Bi kere deneyip 22. oldular diye yerden yere vurma sende :agzinaedem:

1.ye Eurovision hakkı olayını kaldırırlarsa San Remo üzerinden

Hah işte şimdi yola geldin Zürey bey :evetevet:

En azından kim istekliyse o gitsin. Sanremo içinde bi dolu salak saçma ödüller dağıtıyolar. Basın birincisi, bilmemne özel ödülü, radyo ödülü, onur ödülü. Eurovision için ayrı bir kategoride farklı bir seçim yapılsın mesela. Eurovision temsilcisini ayrı, Sanremo sonuçlarını ayrı belirlesinler misal.

Mesele ses getirmeyse son sıralarda yer alan şarkılar da getirebiliyor ses.

Birincilik adayıydı bahsettiğim iki şarkı da :sictikyine:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

The Kolors veya Annalisa bekliyodum, olmadı. Sağlık olsun.

The Kolors'a çok yazık ettiler ya. Çocuklar İngilizce versiyon bile hazırlamış. Koreografi yapmış. Ki Sanremo'da koreografi diye bir şey yoktur normalde.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk defa baştan sona dinledim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hoş bir şarkıymış aslında

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kıvırcık tek başına söylese keşke demedim değil ama

Gizlenmiş İçerik

Terörizm ve mültecilerle alakalıymış bu şarkı da

Gizlenmiş İçerik

Yunan finalinde de bir şarkı varmış sanırım mültecilerle ilgili :biktimsenden:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...