İçeriğe atla

İsrail 2018 : Netta - Toy

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Rising Star'da kullandığı o aletleri kullanabileceği bir şarkı mı olacak acaba yine? Yoksa kendisinden Eurovision sahnesinde %100 canlı performans falan mı izleyeceğiz? Anladığım kadarıyla şarkının altyapısını o kullandığı aletle canlı canlı yönlendiriyor çünkü.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rising Star'da kullandığı o aletleri kullanabileceği bir şarkı mı olacak acaba yine? Yoksa kendisinden Eurovision sahnesinde %100 canlı performans falan mı izleyeceğiz? Anladığım kadarıyla şarkının altyapısını o kullandığı aletle canlı canlı yönlendiriyor çünkü.

O zımbırtıyı kullanabilmek için EBU'dan izin aldı diyorlardı Escyounited'da. Ne kadar doğru, bilemeyeceğim.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fena değilmiş şarkı. Ben o Gangnam Style'dan sonra daha kötüsünü bekliyodum kendi adıma. Lizbon'da o adını bilmediğim alet edavatı kullanırsa şarkıda (ki kullanacakmış sanırım) ilgi çekici olabilir performansı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gıdaklıyor ya şarkıda, tavuk diye dalga geçmişler ESCUnited'da

:anirdim:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gıdaklıyor ya şarkıda, tavuk diye dalga geçmişler ESCUnited'da

:anirdim:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

o esc unıted top 38 listesinin birinci sırasına koymuş 8.00 puanla

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...