İçeriğe atla

İrlanda 2018 : Ryan O'Shaughnessy - Together

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Soundtrack tadı var şarkıda. Böyle şarkıları severim, bilirsiniz. İrlanda'nın son yıllarda yolladığı en iyi şarkı. Final görme ihtimali var bence ama ilk 10 falan pek mümkün görünmüyor maalesef. Canlı okuyabiliyordur umarım şarkıyı.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 253
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Okur okur, bu çocuğun sesi iyi. Zaten Britanya yarımadasında da meşhur bir şarkıcı. Yetenek Sizsiniz BK'dan çıkma zaten sanırım.

Ayrıca;

Soundtrack tadı var şarkıda. Böyle şarkıları severim, bilirsiniz.

:anlatabildimmi:

İnsanlar İrlanda'dan son senelerde fazla slow parçayla geldiğinden hareketli bir şeyler bekliyor sanırım, pek sevmediler. Bence de gayet güzel şarkı. Sadece beklentim slow bir şarkı yönünde değildi daha orta tempolu bir şeyler bekliyodum.

Zaten bu çocuktan hareketli, oynak bir şarkı beklemek anlamsız arkadaşlar. Tarzı bu.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Paylaştık ya evladım diğer sayfada :icimegir:

Klip çok tatlı olmamış mı bu arada

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkıyı dinledikçe daha çok seviyorum ilk 10'umda şu an,İrlanda bence genel olarak baya iyi şarkılar gönderiyor ama hak ettiği değeri görmüyor,2. yarı finalde olsa belki sürpriz yapıp finale çıkabilirdi ama 1. yarı finaldeydi diye hatırlıyorum,doğruysa cidden işi zor.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eveeet,, bu şarkıyı da yeni keşfettim ülkeler arasında dolaşırken irlanda nedense şu soğukların koca grönlandı yüzünden heralde bakış açı gözümden kaçırttı. şarkı güzel.. beğendim. arkadaşlarda klibi ismine münhasır güzel çekmişler el ele life together filan. sosyal mesaj iği yani. tutar. verdim 12 puan.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...