İçeriğe atla

Yunanistan 2018 : Yianna Terzi - Oniro Mou

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 192
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Tam hayalimdeki şarkı geliyomuş resmen :ikiyuzlu:

Alın size şarkı uff :ifrit:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ERT'den hala resmi bir açıklama yok fakat sızan bilgiler şu şekilde;

1. Diğer 2 şarkı diskalifiye edildi.

2. Diskalifiyenin sebebi ERT'nin katılım için istediği 20000 euro ve sonraki masraflar için istediği banka garantisiydi.

3. Elenen 2 ismin müzik şirketleri bu talepleri yerine getirmedi.

4. Sorun para değil, zamandı. Söylenenlere göre ERT 20000 euro talebini şirketlere son anda bildirdi.

5. Areti ve şirketi ERT'yi suçluyor. Bu kadar geç haber verilmeseydi parayı yatıracağını söyleyen şirket, ERT'yi para talebini Yianna'nın şirketine önceden haber vermekle suçluyor.

6. Areti ulusal finalde yer almayacağını duyurdu ve Yianna'ya başarılar diledi.

7. Tüm bunlar doğru olsa bile (ki öyle görünüyor), temsilci henüz resmi olarak açıklanmadı. Escunited'da ulusal final dışından birisi seçileceği de iddia edilmiş ama bana gerçekçi gelmedi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üç temsilci içinden Gianna'nın şirketi ''Panic Records'' gerçekten köklü ve önemli bir firma Yunanistan'da. Parayı hemen ödemiş olabilirler yani hiç bir çekince olmadan. Türkiye'nin DMC'si gibi bir şey yani.

Sonuç olarak; Areti'ye ve diğer yarışmacıya yapılan gerçekten büyük ayıp. Kız daha dün prova videosu yüklemiş, bu sabah Instagram'dan single kapağını paylaşmış. Şimdi öğreniyor ki ERT çoktan seçimini yapmış: parayı veren düdüğü çalmış. Areti yarışmadan çekildiğine ve bunu dillendirdiğine göre çıkan haberler doğrudur hissim. Onaylarlar yakında.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal finalin diğer katılımcısı Chorostalites grubu ''Apo tin Thraki os tin Kriti'' isimli şarkılarını Facebook sayfalarından yayınladıktan kısa bir süre sonra silmiş nedense.

OGAE Greece haber geçmiş:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...