İçeriğe atla

Yunanistan 2018 : Yianna Terzi - Oniro Mou

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 8 ay sonra...
  • İleti 192
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bunlar ulusal final tarihini değiştirip, Almanya'yla aynı güne almışlar. Gönlüm Areti Ketime'yle olacak fakat Almanya'yı izlemeyi düşünüyorum maalesef.

:oyle:

Şarkılar 12 Şubat'ta yayınlanacakmış bir de.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunlar ulusal final tarihini değiştirip, Almanya'yla aynı güne almışlar. Gönlüm Areti Ketime'yle olacak fakat Almanya'yı izlemeyi düşünüyorum maalesef.

:oyle:

Şarkılar 12 Şubat'ta yayınlanacakmış bir de.

Doğum günüme ertelenmiş :evetevet:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Areti seçilirse eğer :dusunuyorum:

1997'den sonra sanırım Eurovision sahnesi bu kadar grek bir şarkı görecek :tabitabi:

Bu tarz bir şarkı bekliyorum kendisinden :hihitabi:

Umarım umutlarım boş çıkmaz :oyle:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yunan ulusal finalinden son haberler @Züreyfa'dan aktarıyorum :

Ellinikos Telikos'ta yarışacak 3 adaydan sadece 2'si şarkılarının son versiyonlarını ERT'ye teslim etmiş. Maddi konularda sıkıntı yaşıyorlarmış. Kanal, birinciye çok az para verecekmiş ve masrafları müzik şirketlerinin çekmesini istiyomuş.

Ulusal finalin 16 Şubat'ta düzenlenmesi planlanıyordu önce, 22 Şubat'a alınmıştı daha sonra tarih. Tarihin şimdi de 22'sinden daha ileride bir tarihe ertelenmesi söz konusuymuş.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunan ulusal finalinden son haberler @Züreyfa'dan aktarıyorum :

Ellinikos Telikos'ta yarışacak 3 adaydan sadece 2'si şarkılarının son versiyonlarını ERT'ye teslim etmiş. Maddi konularda sıkıntı yaşıyorlarmış. Kanal, birinciye çok az para verecekmiş ve masrafları müzik şirketlerinin çekmesini istiyomuş.

Ulusal finalin 16 Şubat'ta düzenlenmesi planlanıyordu önce, 22 Şubat'a alınmıştı daha sonra tarih. Tarihin şimdi de 22'sinden daha ileride bir tarihe ertelenmesi söz konusuymuş.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Areti’yi göndersinler direkt işte :hahay:

Ne gerek var ulusal finale :sictikyine:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...