İçeriğe atla

Çek Cumhuriyeti 2018 : Mikolas Josef - Lie To Me

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

İşte o kural değişsin artık. Altı üstü fak falan diyolar. Alıştı artık millet bunları duymaya zaten.

Tamam da :hayiroyledegil:

Neyle sınırlandırılacak bu kural :nedusunuyosun:

Delinin biri gelip sahnede ana avrat sövse napıcak EBU :yapmaya:

Karadağ 2012'deki Rasmus gibi biri mesela :ahaha:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alt yapıda kullanılabilecek insan sesleri yasak ama inisiyatif kullanabiliyor EBU ihtiyaç halinde. Soft argo dil kullanımına da izin vermeliler bence. Rahatsız olan kanallar biplesin oraları. Frick gibi kelimeler komik duruyor bence.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soft argo dil kullanımına da izin vermeliler bence. Rahatsız olan kanallar biplesin oraları.

Ha hiç işimiz yoktu daha geçen sene 16:9 yayına geçen Moldova kanalına bip makinası alcaktık :cinlerimgeldi:

Biz Moldovyalılar'da o para ne gezer :cinlerimgeldi:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu çocuğun klipte de sıkça kullanmaya çalıştığı mimikleri çok itici durmuyor mu sahnede de? O sırt çantası ne mana evladım? Ukrayna kanalı sana bi otel ayarlayamamış mı, çantanı da kapıp gelmişsin.

Canlı performansında çok büyük bir sıkıntı görmedim ben. En azından geçen sene bu zamanlar Alma'nın Ukrayna'daki ilk canlı performansında yaşadığım hayal kırıklığını, Mikolas'ta yaşamadım.

Şu haliyle canlı performansının Eurovision için yeterli olduğunu düşünüyorum. Dans konusunda çalışması lazım. Hatta mümkünse geçen senenin Moldovası gibi farklı bir şeyler sunabilirse (gelin olayı ne kadar farklı bir sunumdur tartışılır), yarı finali rahatlıkla geçebilir.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...