İçeriğe atla

Kıbrıs 2018 : Eleni Foureira - Fuego

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Kazanan belli olduğunda ağlıyım mı, güliyim mi diye tereddüt içinde kaldı, eli ayağına dolandı kızcağızın. Şu kızı üzenler utansın ne diyim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

YEMİN EDİYORUM BEYONCE SANDIM

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 592
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu sene Estonya'yı sevenler birincilik için Kıbrıs'ı destekledi hep çünkü

:hayirefendim:

Estonya'yı seven biri olarak Kıbrıs'ın kazanamamasına çok sevindim. Seçilen şarkı da aynı şeyin laciverti ama o hiç yoktan bir şey anlatıyor. Bu şarkının da neden bu kadar abartıldığını hayatım boyunca anlamayacağım.

Bu arada Björkman şarkı açıklanmadan Kıbrıs'ın zirve ortağı olacağını söylemişti gülüp geçmiştim, haklıymış adam. :evetevet:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada kazanamadı diye demiyorum, dünkü performansı yarı finale oranla düşük geldi bana izlerken.

Yarı final akşamı performansından sonra buraya; "Bunu yazmak istemezdim ama performansı baya iyiydi" yazmıştım. Önyargıyla bakmadan, tamamen objektif konuşuyorum; dünkü final performansında ne o kadar alkış aldı, ne de yarı finaldeki kadar enerjik, seksi ve ilgi çekici durabildi - bence.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...