İçeriğe atla

Bulgaristan 2018 : Equinox - Bones

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 299
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu şarkı gruba özel mi hazırlandı o konuda emin değilim fakat, şarkıyı başta bir kadın solistin tek başına okuyacağı haberleri vardı doğru yanlış. Daha sonra grup dediler, gruptaki ilk demo kayıtlarında Zhana'dan önce Gürcistan 2017 temsilcisi Tamara'nın olduğu falan iddia edilmişti.

Yani özetle elden ele çok dolaştı bu şarkı. Devşirme derken onu kastetmiştim.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kilolu siyahi adam şarkının yazarlarından zaten. Zayıf olanı yutubdaki videolardan ararken bulmuşlar. Zhana ise başka bir şarkıyla başvurmuştu. Grupta kadın vokal eksikliği olduğu için ve başka bir şarkı yollamış olduğu için, oradan akıllarına gelmiş. En son o eklendi sanırım gruba. Geri kalanları bilmiyorum ama.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kilolu siyahi adam şarkının yazarlarından zaten. Zayıf olanı yutubdaki videolardan ararken bulmuşlar. Zhana ise başka bir şarkıyla başvurmuştu. Grupta kadın vokal eksikliği olduğu için ve başka bir şarkı yollamış olduğu için, oradan akıllarına gelmiş. En son o eklendi sanırım gruba. Geri kalanları bilmiyorum ama.

baya schindler'in listesi bu :hahay:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...