İçeriğe atla

Beyaz Rusya 2018 : Alekseev - Forever

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Merak edenler varsa, ulusal finalden çekilen şarkı da buydu. Bu gece üst sıralara, belki de birinciliğe oynarmış hissim.

Canlıda sıçabiletisi yoksa belki

Alekseev için de herkes birinci dedi canlıda sıçtı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 203
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hayır 10 şarkı yarışıyo ulusal finalde, 17. şarkıyı dinliyoruz şuan. Madem bunları da yarışmaya alaydınız yarı final falan yapaydınız. Bomboş izliyoruz seçilmicek şarkıları. Uykum geldi.

:sevmiyorum:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O nası sonuç açıklamaydı ya :hahay:

Bir tek Güneş'in ikinci olduğunu görebildim :sictikyine:

Seneye ben yapıyım bunların yayınını valla ETSC sonuçları daha heyecanlıydı :icimegir:

Alekseev'e Mayıs'a kadar Conchita'nın vokal koçuyla çalışmasını tavsiye ediyorum. Gerçekten bir şarkı nasıl katledilir onun örneği oldu bu gece. Boşuna izledik onca saat, zaten seçilcek diyoduk, belliydi seçilecek şarkı. Bari sürpriz olsaydı da şu 2,5 saatimiz boşa geçmeyeydi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canlı performansı stüdyo tadına azıcık yakın olabilseydi Fransa'nın ardından ikincim olabilirdi listemde, Malta'nın üstüne çıkardı. Bu haliyle maalesef. Ben bu çocuktan bir de ''İkinci Koldun vakası yaşanabilir'' diye söz etmiştim bu konuda, yanılmışım kusura bakmayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...