İçeriğe atla

Avusturya 2018 : Cesár Sampson - Nobody But You

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Andrea Faustini'nin o şarkısına da çok bayılmam, ondan herhalde :oyle:

Öylesine yollamıştım ama kazandı :tabitabi:

Sen çok seviyosun onu, bunu da sevmene şaşırmadım benziyo düzenlemeleri iki şarkının cidden.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 175
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

valla mariette seçilmezse birinci sıramda kalır bu sene kulağınızı 2014 teki gibi avusturya diye inletirim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ayrıca genel konuşuyorum avusturyadan beklentim daha büyüktü diyenler var avusturya sizin kaç kere favoriniz oldu ve escde ilk 5 yaptı ? bence conchitadan sonra avusturya escye asıldı ve ondan sonra insanların beklentisi yükseldi ama bu şarkı avusturya nın kaltesinin üstünde

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kötü bişiy yapmamışlarki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
gidersin son 5 sırana koyarsın şimdi sen

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıya kötü demedim, çarptırma :agzinaedem:

Beklentiyi kendi açıklamalarıyla da öyle bir yükseltti ki, "Woaaw" denecek bir şey gelecek sandım, o yüzden hayal kırıklığına uğradım sanırım. Hozier şarkılarına benziyordu hani, ilgisi yok bence, sadece gospel olayı doğruymuş, vokallerden dolayı, church havası var.

Fakat öyle "Vienna 2019", "Çok iyi seçim", "Muhteşem şarkı", "İlk 5'e oynar, hatta kazanabilir", "Favorimi buldum" falan diyemiyorum. Şarkı ilk dinleyişte bende tekrar dinleme isteği uyandırmadı. İki-üç kez üst üste dinleyip sevmeye çalıştım ama ısınamadım, o kadar.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...