İçeriğe atla

Arnavutluk 2012 : Rona Nishliu - Suus

Guest Boran

Puanınız ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Tek kelimeyle harikaydı valla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Mesajlaşarak izlemek de güzeldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
2. yarı-finalde de yapalım bunu.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 81
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Tek kelimeyle harikaydı valla

Gizlenmiş İçerik

Mesajlaşarak izlemek de güzeldi.

Gizlenmiş İçerik

2. yarı-finalde de yapalım bunu.

Gizlenmiş İçerik

Bencede keyifli oluyo biriyle izlemek

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arnavutça da kalsa finale çıkacağını düşünüyorum. Arnavutluk hakkında hiç yanılmadım. Geçen yıl da finale çıkmaları imkansız diyordum, çıkamadılar. Umarım bu yıl da yanılmam.

Sana güveniyoruz reyiz.

Güveninizi boşa çıkarmamışım.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arnavutluğu provalardan sonra ilginç şekilde sevmeye başlamıştım..cidden şaşırtıcı beni bile etkilemeye başlamıştı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> açıkçası finale kalmasına sevindim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum...

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

azerbaycanın ev sahipliği hariç sevmedim bu sene eurovisionu

Gizlenmiş İçerik

sonuçlar beni çok kızdırdı! tamam isveç birinci oldu haketti ama arayı yine çok açtı..birinci olan ülkelerin arayı bu kadar açmasına uçuk puanla birinci olmasına sinir oluyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...