İçeriğe atla

AKK'niz Her Ay Doluyor mu?

Cem

AKK'niz Her Ay Doluyor mu?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Adil Kullanım Kotası (AKK) veya Adil Kullanım Noktası (AKN), internet kullanıcılarının şebeke kullanımı sırasında yoğun veri trafiği uygulayarak neden olabileceği teknik problemleri, hasarları ve ağdaki verimliliğin düşmesini önlemek amacıyla planlanmış bir uygulamadır. Telekomünikasyon şirketleri bu uygulamayı genel olarak kullanıcılarının mağdur olmaması, aynı kalitede ve daha sağlıklı hizmet alabilmeleri için devreye alınan bir uygulama olarak tanımlamaktadır.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Uygulamanın temel çalışma ilkesini, kullanıcıların belirli bir kullanım sınırından sonra internet hızlarını düşürerek, yoğun veri trafiğini engelleyebilmek için kullanıcılarını sınırlandırması olarak açıklayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2016 temmuzuna kadar 6 yıla yakın bir süre 50 GB AKK ile internet kullandım. Özellikle son 3-4 senedir dizi, film ve videoların kalitelerinin yükselmesiyle her ayın 10'u ile 15'i arası AKK doluyordu. Temmuz'dan bu yana 125 GB AKK'lı internet kullanıyorum. Yine doluyor fakat ayın son 3-4 gününe kadar dayanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Oh ne güzel ya :meh:

Zor bekliyorum şu taahhütümün bitmesini :yettiniz:

Ekim'in başından itibaren ben de Superonline kullanıcısıyım :saplak:

Bu arada TV hizmeti var mı bunların onu da bilmiyorum, araştırmak lazım gelir :yettiniz:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...