İçeriğe atla

Evlilik programları kalkıyor mu?

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 64
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

KHK'nın ne hakkında olduğu anlaşılamamış. Bir kesim evlilik programları için derken, bir kesim de telefonlardaki "arkadaşlık" hatları için olduğu şeklinde yorumlamış. RTÜK durumu inceliyormuş ve yarın bir açıklama yapacakmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siyaset konusunda görüşlerime saygı gösterilmiyo diye bağırıyodunuz ikiniz de zamanında

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şimdi izdivaç konusundaki görüşlerime niye corluyosunuz, evet belgesel ve opera izliyorum. Mezzo TV en sevdiğim kanal :icimegir:

Var mı diyeceğiniz :cindurttu:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sabahtan akşama belgesel, opera izliyorsunuz zanneder görenler de hee. Bir gün olsun eski Yunan tarihi hakkında bir gif yaptığınızı görmedik, anca işte ne giysem.

HASPAM :felfecir:

Tüm şarkılara Aslı tepkileriyle yorum yaptığın günleri gördü bu gözler :ahaha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siyaset konusunda görüşlerime saygı gösterilmiyo diye bağırıyodunuz ikiniz de zamanında

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şimdi izdivaç konusundaki görüşlerime niye corluyosunuz, evet belgesel ve opera izliyorum. Mezzo TV en sevdiğim kanal :icimegir:

Var mı diyeceğiniz :cindurttu:

Ben o lafı trolçeye atmıştım. Senin için dışın bir yoksa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...