İçeriğe atla

Kitap Önerileri

Guest Boran

Pinlenen İletiler

Ölü Ruhlar Maroufi, Empati ve Olasılıksız ikisilisi, İlk gotik roman Otranto Şatosu, En sinir bozucu roman Uçurtma Avcısı, S.D Salinger'in 9 öykü, franny and zoey, yükseltin tavan kirişini öyküleri ve çavdar tarlasında çocuklar bunu dışında harika rus klasiği savaş ve barış

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Geçen gün "Seçilmiş" serisinin ilk 2 kitabını aldım 2 günde ilk kitabı bitirdim arkadaşlar inanılmaz sürükleyici bir kitap! okumalısınız...serinin ilk kitabının adı : Beden Hırsızı , ikincisinede bugün başladım onunda adı Beyin Okuyan..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar dün bitirdim kitabı acayip güzelmiş, özellikle benim gibi psikolojik-gerilim kitapları sevenler için: TRAVMA (Orjinal Adı: The Lock Artist)

Tavsiye ediyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okumayan var mı bilmiyorum ama Simyacı'yı kesinlikle öneriyorum.

Olasılıksız, Kalp Ağrısı (Halide Edip Adıvar), Kısa Kes, Sil Baştan, Serenad, Açlık Oyunları serisi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jean Christophe Grange'ın bütün kitapları(ama nolur Kızıl Nehirler'den başlamayın,en yeni kitabını alın ya da Koloni'den filan başlayın zirveye sonra çıkarsınız),Millenium serisi,Güneyli Vampir serisi,Kirpinin Zarafeti.

Bir de şu kitap var ki benim hayatımı feci etkiledi:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Vampirli bestseller dışında. Realistten, Polisiyeye, şüpheye. dramatike kadar önerisi olanlar var mı. Tami hoag'ın koridor serilerine başladım. Khaled Hosseininin bin muhteşem güneşini bitirdim bugün. Uçurma avcısını da kışın okumuştum. Kesinlikle bin muhteşem güneş çok daha iyi herkese öneririrm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bin Muhteşem Güneş'e başlıcam başlıcam diyorum bi başlayamadım. Okuyan bayılıyor ya, çok merak ediyorum kitabı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bin Muhteşem Güneş'e başlıcam başlıcam diyorum bi başlayamadım. Okuyan bayılıyor ya, çok merak ediyorum kitabı

Gizlenmiş İçerik

bu yıl okuduğum ve en çok saran kitaptı diyebilirim. Bazen olanlar çok canını sıkabiliyor insanın. Askerliği Natoda Afganistanda yapmayı aklıma soktu resmen roman

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadi ya o derece diyosun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tamam ya ilk okuyacağım kitap Bin Muhteşem Güneş olsun o zaman uzun bi aradan sonra

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Konusunu okuyan zaten hep okumak ister bence

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...